| andrutzik a întrebat:

Voi (cei cu experienta)la ce varsta v ati inceput viata sexuala? Nu ca as vrea sa o incep. Vreau doar o varsta orientativa.

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Andrutzic mie imi dai funda pentru ca eu iti voi da cel mai bun raspuns, viata sexuala se incepe atunci cand te simti pregatita, ca e 14 ca e 15 16 17 20 30 nu are importanta, cand te simti pregatita si cand iubesti baiatul respectiv atunci se va realiza ``absolutul``laughing te pup:* p.s. am glumit cu funda, dai cui vreitongue

2 răspunsuri:
| zizibela a răspuns:

16 ani sad

| ganton a răspuns:

28.