| macncheese a întrebat:

Salut, am aproape 16 ani si sunt curios cam la ce varsta ar trebui, sau ar fi trebuit sa imi incep viata sexuala. Nu vreau sa vad "la cat crezi tu" laughing, e outdated. Voi la cat ati inceput?
Siiiiii mai am o intrebare, orientativa: care este marimea unui penis in jurul varstei de 15-16 ani? Ar trebui sa imi fac griji in legatura cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Inceputul vietii sexuale nu se planifica niciodata. O incepi cand simti ca e momentul. O sa stii atunci. Nu ai de ce sa-ti faci griji. Cu totii am observat dorinta arzatoare de a face sex cat mai devreme pentru a fi cool. Nu e cool deloc, stai linistit. Nu te lasa influentat de parerile celorlalti.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu iti poate da sfaturi in aceasta privinta. Fiindca de fapt chiar tu vei fi cel care isi va da seama la un moment dat si va simti ca a venit momentul magic mult asteptat fiind pregatit atat psihic cat si mental pentru a face ...marele pas al vietii. Acest moment poate sa apara in orice clipa din viitorul apropiat. In privinta marimii penisului de asemenea orice raspuns primit va fi unul mai mult decat subiectiv deoarece dimensiunea poate varia foarte mult intre o limita inferioara situata in jurul valori de 10-11cm si 18-20cm sau mai mult. Conform datelor statistice dimensiunea medie se situeaza intre 14-16 cm. Daca marimea penisului tau se situeaza intre aceste valori poti fi multumit deoarece dezvoltarea penisului in cazul marii majoritati a baietilor se finalizeaza in jurul varstei de 16 ani. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu are o data precisa. Fiecare isi incepe viata sexuala atunci cand se simte apt si pregatit pentru sex. In ce priveste marimea penisului la varsta ceruta de tine, ea este in jur de 14-16 cm.

| DavidoffUser a răspuns:

Prietene daca esti nerabdator, roaga-l pe un prieten sau var mai mare sa te duca la curve.Dai 3-4 milioane pe una buna, cat de cat curata si ai rezolvat problema.
Si cu penisul, lasa-l ca nu conteaza marimea. Conteaza sa stii s-o *** bine.Nu-i ajunge, schimba gaura si baga=i un dildo de 25 in pasarica, sigur o va satisface.
Bafta!

| Camuflaj2017x a răspuns:

La 25-26-27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44 cam pe acolo

| Dorueraluat a răspuns:

Cand devi destul de matur vei sti ca esti pregatit pentru sex. Din moment ce ai pus o asemenea intrebare clar nu esti happy Bafta.

| BotezatuSilviu a răspuns:

Ar trebui la 18 ani dar varul meu a făcută la.11 ani (l-am văzut după un tufiș din.parc) dar nu știu dacă au facut-o oral sau anal dar cred ca anal

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru BotezatuSilviu):

Asa frumoasa era tipa cu care a facut-o varul tau incat nu stiai daca aia este fata ei sau fundul?laughing