| Gabi009 a întrebat:

E adevarat ca Selena Gomez a fost insarcinata?

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu este adevărat.Selena a declarat că a izbucnit în râs când a citit zvonurile de pe internet.
oricum, dacă ar fi fost, s-ar fi văzut, să fim serioşi!

| Adiitza a răspuns:

Da este adevarat am citit foarte mult despre asta. E cu Biber happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu, nu e adevarat!
Fotografii au editat o poza http://www.g17.com.br/fotos8/selena-gomez-gravida-de-justin-bieber.jpg in care pare gravida :| doar asa sa se afle in treaba! :))
Nu au stiri noi si baga numai minciuni!

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Nu este adevarat. Doar barfele fotografiilor si cei care o urmaresc..Stiu ca se spun multe dar nu tot ce auzi sau vezi este adevarat.

Succeswinking

| xMeAndMySelfx a răspuns:

Da a facut avort

| Miickeii a răspuns:

Nu, nu a fost însărcinată big grin