| MarcuDany a întrebat:

Voi cu ce vedete din Romania si ce vedete din strainatate ati vrea sa v-o trageti? Dar cu personaje marvel?
Din Romania:Alexandra Stan, Inna, Raluca(iubiri secrete), Sanziana Buruiana, Andreea Balan.
Din strainaate:Marina Baker, Jessica Jess(escrocherii adevarate) Maily Cyrus, Kelly Kelly, Maryse.
Personaje MArvel:Felicia Hardy, Catwoman, Black Canary, Jean Grey. Voi

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,eu pot trai si fara chestia asta...si ma simt chiar mai bine, iti poti imagina?

| Raul1510 a răspuns:

Rihana? laughing pe melodia s&m?

| IMC90 a răspuns:

Din familia ta nu ne dai exemple?

| Alyceee a răspuns:

Mr Bean smug
He's hot and sexy

| costy69 a răspuns:

Cu toate ( sper sa nu fie vreo naspeta pe acolo)