| PrivesteCatreCer a întrebat:

Voi cum abordati pe tinder?

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca esti sarac, fara job, obez, nasol, bolnav si naspet da-mi mesaj laughing
Joking, nu am Tinder, abia fac fata in real laughing darmite sa mai am timp si chef de gargara EXPIRATA a labagiilor rupti in chur de pe tINDER laughing

| PrivesteCatreCer explică (pentru alina2k18):

Indirect m ai facut si pe mine rupt in chur si *** ms alina2k18, poate te scot la un tec mai inkolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep să mă plâng ca-s virgin și poate ii se face la una milă de mine.

| PrivesteCatreCer explică (pentru anonim_4396):

Daca esti virgin probabil nici nu ai vasta necesara sa ai tinder happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru PrivesteCatreCer):

Da eu te credlaughing avea dreptate cineva când a zis că prin pierderea virginității nu-ti cresc și neuronii.

| TLF92 a răspuns:

Fii atent cum fac eu sa am succes la match-uri imi fac poze dar pe o scara sa par mai inalt asta odata si apoi indes niste perne in brate sa para mai mari! garantat functioneaza 100%

| GRYM2 a răspuns:

Mai bine iesi afara si cunosti fete nu online sau pe aplicatii

| BAIATULdinOZ a răspuns:

Buna