| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati trecut peste despartirea de prima voastră dragoste?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de implicația fiecăruia în acea relație!
Pa, pa.

| Neinteresantul a răspuns:

Cu timpul si cu persoanele apropiate

| Demonull a răspuns:

Cu brio.mai ceva ca BAC-ul.

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Lucrurile de genul se intampla destul de des in ziua de azi, din diferite motive.
Trebuie sa nu incetezi sa visezi niciodata, asta aduce succesul si te tine tare.Nu te mai gandi la asta, intr-o buna zi iti vei gasi adevarata iubire cu care vei intemeia o familie.Continua sa iti faci prieteni buni, si sa iti gasesti o alta iubita.Nu asculta muzica trista sau lucruri de genul, fumat, baut.Nu te vor ajuta deloc.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru SimpleIsCool):

Sunt fata:* Îți mulțumesc pentru sfat!

| SimpleIsCool a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Ehh,scuze,nu ai pentru ce.
Peace!

| Burlacu006 a răspuns:

Am ramas socat si nu stiam ce sa fac.

| Dudu008 a răspuns:

Foarte greu...multe plansete......multe suspine dar trece si apoi te amuzi de situatie

| redmaster a răspuns:

M-am inchis in dulap si am plans laughing pe bune!