| Anonymous129 a întrebat:

Cum a fost prima voastra dragoste adevarata happy?
Cat a durat?
Cum ati trecut peste ea?

6 răspunsuri:
| moonlight2134 a răspuns:

Aveam 17 ani, aproape, si a durat un an. A fost cel mai frumos an de pana acum. happy

| AriannaAri a răspuns:

Superba, si inca este happy. Totul a inceput cand aveam aproape 14 ani iar el 17, i-a placut de mine dar eu nu stiam ce sa fac dar pana la urma s-a intamplat sa fim impreuna. Ai mei nu prea erau de acord cu el avand in vedere diferenta de varsta dar cand l-am adus acasa si-au dat seama ca nu este ceea ce pare si nu au mai existat probleme. happy
Cat a durat? Inca dureaza de 2 ani si ceva.

| P1x3lMD a răspuns:

Totul a inceput la 11 ani, mie mi-a placut de o fata cu un an mai mica decit mine.Au durat 2 ani de chin si respingere iar apoi cele mai frumoase 2 luni din viata mea(pina atuci)Am fost cu ea impreuna pina cind ne-am racit unul de altul si totul s-a evaporat.Acum eu nu simt nimic pentru ea (nu stiu ce simte ea) dar ne vedem in fiecarre zi si ne intelegem binisor.

| dexter7 a răspuns:

Hmmm, prima iubire... Am avut o relatie cu ea 8 ani fara 2 luni, a fost si bine si rau, dar a lasat multe semne. Imi aduc aminte ca eram copii pe atunci si eram amandoi virgini si nestiutori... a fost o aventura prima noapte laughing. Oricum pot sa spun ca am invatat multe din relatia aia. Acum am o relatie de 2 ani jumate dar oricat de frumos e nu e ca atunciwinking.

| Anxiousy a răspuns:

Inca dureaza, 8 luni happy Un sentiment superb pe care nu vrei sa il pierzi niciodata

| xCruz a răspuns:

Cum a fost? pai sa vedem. frumos, ca un vis, exista doar EA pentru mine, o lume doar a noastra.
Cat a durat? aproape 1 an de zile
Cum a-ti trecut peste? am aflat acum cateva zile ca ea in tot timpul asta mai statea cu inca unu, imi zicea "te iubesc" dar in acelasi timp ii zicea si luiwinking am trecut cu ajutorul prieteniilor iar acum doar o curva este in ochii mei.