| anonim_4396 a întrebat:

Tehnici de abordare!
Cum va inprieteniti, cum atrageti atentia atunci cand va place cineva?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Am sa folosesc o expresie din popor " trebuie sa ai papagal" sa fii tupeist, sa arati bine si atragi atentia persoanei respective

6 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu sunt tehnici speciale pentru asa ceva. Daca ai un pic de inteligentá, un sarm nativ, si putina intuitie si spontaneitate, garantat te poti integra in majoritatea grupurilor.

| Flav a răspuns:

Prin simplul fapt de a fi natural, simplu, sociabil si placut. Daca doresc sa ma placa pentru. o secunda, o ora sau cateva zile pot afisa alta fata simplu. Insa pentru. ceva indelungat, pentru. o fata care ma atrage f. mult atat la fizic, cat si la caracter, ma comport normal. Diferenta e ca poate incerc sa fiu mai sociabil iar restul vor veni de la sine. Daca respectivei ii face placere si-i las o impresie buna e ok, daca nu, inseamna ca n-am fost pe placul ei si nu e bine '''sa alerg dupa orice carutza care nu ma asteapta.''
Atentia nu se atrage, se castiga prin atitudine si comportament. Atragerea e efemera si inselatoare asa cum e mirosul unei flori. Iti place, e frumoasa dar in cateva zile isi pierde farmecul. Ceva castigat prin inima si suflet ramane cioplit bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Allinna, se intampla atat de firesc, necontrolat si chimic incat nici nu stiu cum se produce. Eu oricum sunt...atehnica=).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stii de Rudolph Valentino. Era idolul femeilor, realmente femeile erau topite dupa el. Si in special dupa privirea lui, avea o privire care dadea pe spate femeile. In fine asa se spune. Treaba e ca baiatul asta nu vedea bine si de asta se uita asa. Nu ca ra fi fost o chestie a lui, doar ca se chiora la femei sa le vada mai bine laughing Si alea mureau dupa privirea lui chiora. Deci eu care porto ochelari, cind vreau sa agat o gagica, imi scot chioambele si ma uit chioris la aia. Sa vezi frate cum pica la picioarele mele rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand se scoate verigheta de la mana...nimeni nu vrea sa fie amic cu cineva insurat adica cu obligatii si mereu langa masina de spalat sau la coada la lapte praf.
Ca tehnici se folosesc aceleasi ca la agatatul partenerilor, eu le-am si studiat aceste tehnici din plictiseala...se incepe cu un compliment sau mai e situatia aceea cand pur si simplu te lovesti de cineva si in secunda doi ai vrea sa-l strangi de gat ca peste cateva zile sa iti devina amic.
hai pabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi tu insuti