| fqwaf a întrebat:

Voi cum procedati cand vreti sa faceti sex pentru prima oara cu fata cu care sunteti impreuna? O intrebati sau pur si simplu daca e momentul o faceti? Suzati-mi intrebarea daca e prea personala

6 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Astept sa ma intrebe ea. big grin Daca nu cumva discutiile noastre nu devin foarte intime reciproc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma imbat si apoi... nu imi mai amintesc nimic.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Se intampla când, cum si unde vreau eu sa se întâmple.Asa e si normal.

| Malaiocu a răspuns:

De exemplu, eu nu am intrebat-o, simplu, ne-am sarutat, a devenit tot mai intens, ne-am mangaiat unul pe altul, admosfera se tot incingea, apoi am atins-o pe sani o perioada de 2-3 minute, apoi am tot incercat sa ii ridic un pic bluzita pana i-am dat-o jos tongue si a ramas in sutien, am sarutat-o si asa incet m-am dus cu buzele pana jos la crapatura intre sani, ea normal excitandu-se mi-a dat si ea tricoul jos:p si asta m-a facut sa cred ca ma doreste :p si apoi i-am dat sutienul jos si apoi toate hainele :p si de acolo nu mai spunwinking

| claudiumgv a răspuns:

No problem.Vine de la sine.O sa simtiti amandoi cand este momentul si va lasati dusi de val.Atat ea cati si tu. Daca vezi ca ea se va opri...nu e momentul laughing.Nu trebuie sa o intrebi direct, sau cum te prinzi cu ea poc o si bagi la sex.Lasi sa mearga lucruriile de la sine

| Catanet_Bogdan_1997 a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci probleme pentru asta eu nu ma prea gandesc la chestia asta pur si simplu o sa iti dai seama la mometul potrivit