| anonim_4396 a întrebat:

Aveti momente cand pur si simplu vi s-a luat sa faceti sex cu partenerul?
Aveti momente cand nu vreti sa mai faceti sex cu el deloc? Cum procedati in astfel de momente? Cat de des le aveti.

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Am momente cand ma simt obosita sau am dureri si nu am chef de sex si partenerul meu stie sa nu insiste. Dar in rest ne place in continuare sa inventam mici joculete sau provocari ca sa ne pastram relatia sexuala interesanta.

1 răspuns:
| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Bună! Dacă ești de minim 3 5 ani cu persoana respectiva este normal
Apare obișnuința și poate au nevoie de alt cevalaughing