| Floricikpurpurie a întrebat:

Voi cum reactionati atunci cand sunteti inselati/inselate?
Eu ii dau papucii dar cateodata daca tin mult la persoana respectiva....iert!

Răspuns Câştigător
| C26 a răspuns:

La fel si eu. Depinde cat de mult tin la persoana respectiva, cateodata ma las dusa de vorbele "frumoase" si incerc sa uit, si sa trec peste.
Dar odata ce te-a inselat, fi sigura c-o va mai face, stiind ca o sa fie iertat.
straight face Asa sunt barbatii, nu stie sa aprecieze ceea ce au langa eioh go on

11 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!

Ar trebui să fim mai atenţi atunci când ne alegem persoana iubită pentru a nu se ajunge in asemenea situaţii straight face

O zi frumoasă! happy

| NoSmile a răspuns:

Buna!
''Lupul isi schimba parul,dar naravul ba''
Asa si cu barbatii!
Daca au inselat o data,vor insela mereu.
Iar atunci cand sunt iertati,vor profita.
Am fost inselata,de doi baieti.
De primul m-am despartit imediat,nici explicatiile nu a vrut sa i l ascult.
Simteam ca nu merita,si oricum,imi doream sa ma despart de el.
M-a tot cautat,dar nu raspundeam,si de-i raspundeam, ii repetam sa ma lase in pace ca nu o sa ma mai impac cu el.
Iar ce-l de-al doilea baiat care m-a inselat, am aflat dupa ce ne-am despartit.
Mi-a marturisit un amic de-al lui, si dupa multa vreme l-am iertat.
Doar c-a facut multe ca sa-mi demonstreze ca mai merita inca o sansa.
Dar de acum incolo n-o sa mai ierte.
Daca nu stie sa ma pretuieasca, sa ma respecte nici eu nu stiu sa mai iert!
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Doηηa a răspuns:

Nu am pățit-o așa că nu știu ce să zic, oricum nu las lucrurile să decurgă până aici.

| h3r a răspuns:

Cum să-l mai ierți dacă n-a avut nevoie de tine? Pleci mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca se intampla sa fiu inselata, DIN START i-am dat papucii, ce sa mai iert?
Nu mai am ce, fiecare pe drumul sau.
Te pup!

| Geezgirl a răspuns:

Eu tip, zbier, bat, rup, sparg!

| secret093 a răspuns:

Nu, cum sa ierti?! O va face si a 2-a oara. Infidelitatea nu se iarta!

| DerFinne a răspuns:

Peste inselat nu se trece asa de usor, ok spui ca ierti, dar pana cand?! iti vei aduce aminte de acest lucru, si vor veni certuri pe tema asta, reprosuri, s.a.m.d, de aceea, singura metoda de a trece peste inselat este despartireawinking mult noroc!

| Alexandraadam2 a răspuns:

Cum adica sa il si ierti? Te-a inselat, crezi ca daca vine la tine in genunchii''promit ca nu o sa te mai insel''se va schimba? Nu, pentru ca daca chiar te-ar fi iubit, nu te-ar fi inselt din prima, ar fi ramas fidel.Pur si simplu ne despartim si gata.

| IsabellaMood a răspuns:

As fi diplomata si i-as spune sa ramana cu respectiva, pentru ca nu sunt baiata de joc a nimanui, chiar daca in joc sunt sentimentele mele. Gasesti altul mai bun ca el.