| TheSpecialOne a întrebat:

Voi cum va alintati iubitele? Vreau exemple de porecle dragute pe care i le pot adresa big grin

20 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

nu sunt adepta alintaturilor cu animalutze, doar diminutive si alintaturi din nume. A inceput al meu sa imi spuna "iubi", i-am explicat foarte frumos ca nu imi place dar tot insista. aveam un prieten care imi spunea "pisi"... imi venea sa ii dau cu ceva in cap. la astea doua fac urat.De vreo doua saptamani am inceput sa ii spun "figurantule", "boule" si cred ca ii placebig grin.

| foxsilver a răspuns (pentru madyddd):

Sunt de acord cu tine madyddd! Mi-ar fi groaza ca intr-o dimineata...insoritawinking,sa-mi spuna al meu"caprita mea, te rog sa-mi faci o cafea."laughing
Eventual sa fie si niste vecini de fata.:d laughing

| TheSpecialOne explică:

Razvane, dupa poza si cultura esti cam "forever alone"

| Hpzox a răspuns:

Sa-ti zic cum imi zice mie laughing
-iubi-iubita
-mami-mamicu
-bibi-bibicule
-bubulina
-mata/mama mata laughing
-bubu
-animalut
-maimuta laughing
La unele ii mai zic sa nu mai zica asa da tot o face, nu ca nu mi-ar place laughing

| PisicaAristocrata a răspuns:

Pupaza,papagalita,cucuvea,frigider, cimpanzoaica, struto-camila, soricioaica love struck

| Ananas2 a răspuns:

Mata, inimioara, sufletzel, pisi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubii mic puppy dog eyes. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspiratoarea mea micuta love struck

| Ekcstsy a răspuns:

La mine o tin cu mami si ii place.

| Fantastic7 a răspuns:

Pisoiaș.

| rousz a răspuns:

Cred ca asta ar trebui sa vina din corason de la tinewinkingwinking dar o sa-ti dau cateva alintari :
* maimutica
*bubu
*my amore
*vietulici
*pui
*maimu
*printesa
*ingeras
etc, sunt multe altele! succes

| JamilaGizeh a răspuns:

Bughy-bughy laughing

| Danutul22 a răspuns:

Eu le alint dupa nume...de ex:
Alexandra-Ale
Claudia-Clau
Maria-Mary
Monica-Mony
Am avut o prietena care se chema Betty din nastere...strageeee
Simona-Simy
Roxana-Ruxy\Roxy
Ramona-Ram
Nu cred ca fetelor (20 ani+) le place sa fie chemate''catel, maimutica mea, cimpanzeule,)
Era o prietena la care am tinut foarte mult si ii ziceam:My angel, My amore, My love... astea mai mici de 13-16 ani cred ca le place pisoias ..catel...maimutica si toate cele..cam ce am zis eu acolo erau pentru cele mai maturetongue

| hellaw a răspuns:

Ce nebunilaughing) deci. daca fata e de aia care se lasa usor ii place tot ce tio zis aia mai joslaughing) pfai mie daca imi zice vreunu asa nici nu mai am ce discuta cu ellaughing) mie imi place doar pisi si iubi sau iubirethinkinglaughing cu astea mam ob asta elaughing:*

| Covache_Razvan_1981 a răspuns:

Fa, spart-o,cracanat-o, dezhumat-o, fata de pizza cu detoate, monstruletz, cosmaru vietzi mele, boraciune etc happy.

| Jardelin a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Esti belea, Razvane! Daca tu ii spui ei asa sint curios cum iti spune ea tie! Pot sa fac eu niste presupuneri? Rapanosule, libidinosule, zabalosule, handi, muci-in-git. Ce zici, am ghicit vreo citeva?

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru Jardelin):

Ea nu indrazneste sa zica de mine k ii pic un pumn o arunk 10 metri.

| BloWn a răspuns:

Pisilaughing)

| Myli a răspuns:

Ai primit pana acum raspunsuri oribile.Eu nu as suporta nici un fel de porecla. Spune-i pe nume!

| TheSpecialOne explică (pentru Myli):

Nu iti place "bombonica"? acum mi-a venit ideea. big grin