| blogger a întrebat:

Cum va alintati voi iubitele?hee hee

6 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Mie imi zice : tzutzu laughing

| marsy a răspuns:

Pe mine ma alinta spunindu-mi *rautate, ratusca*pufic*. big grin

| unicka a răspuns:

Sotul meu ma alinta ursulet, puiu sau iubi

| nikolikky a răspuns:

Pai iubitul meu ma tine numai cu micutzo:
"Micutzo, cum a fost azi la scoala?"(cand e distrat)
Sau cand e ingrijorat(ca ii cam dau motive):"Micutzo, ce e? Cum te simti? Ce ai mai facut?"
Sincer nu pot sa iti zic cum nu imi place sa imi zica, ca el numai asa imi zice si altfel nu.Deci nu am de unde sa aleg.

| blogger explică:

Ah am uitat sa adaug, pe langa cum va place sa fiti alintate, spuneti si cum nu va place sa fiti alintate, sunt in pana de idei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu imi spune "iubita mea","iubito","iubire","iubirea mea",
"frumoasa mea" etc