| iluvthejobros a întrebat:

Voi cum va faceti lipeala cu cineva pe care il/o placeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt cat se poate de feminina
folosesc tehnicile mele laughing
ma imbrac sexy
ma joc cu parul
ii dau de inteles ca il plac

dar nu sa par disperata

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nimic nu e mai bun ca Moment! Deşi şi Poxipol e OK dar MOMENT lipeşte şi metalulwinking
Mai ales metalul pe care-l plac: În speţă corniza de metal cu peretelewinking

identitate
| identitate a răspuns:

Pentru o lipeala sigura si de durata folosesc mereu "super-glue".
Ti-l recomand din toata inima.

| kidulinha a răspuns:

Pai... prin prieteni... Mi-e rusine sa ma duc direct blushing
Ma rog, depinde de persoana. Adica de cel pe care il plac big grin

| Roxy a răspuns:

Pai...incep sa dicutam despre subiecte comune si care ii fac placere(ma interesez). il laud putin ca stim ca baietilor le place astahappy. Si eventual il chem la dans daca suntem in club, si sigur nu o sa imi rezistedevil, iar daca vorbim pe mess il chem la o cafea, la un suc, orice dar sa nu stam in casa.Si cand e momentul sa plecam fiecare spre casele lui, sau daca e dragut si ma conduce pana acasa e si mai bine, il intreb daca nu ma pupa(suparata). si de acolo vedem daca e pe obroaz sau pe gurabig grin
Pentru fete e altfel putin...
Trebuie sa le faci sa se simta unice, speciale.
Sa le spui cat de frumoase sunt tot timpul si sa "le aburesti"(sa zic mai direct)cu chesti dulci si dragalasehappy
Si ceva destul de important pentru fete e umorul. Ii spui o gluma la care sti sigur ca va rade(sa nu fie una scarboase. fetele in general urasc genul asta de glume).

| sbk a răspuns:

Incerci sa te bagi in vorba cu respectiva, insa nu poti sa te duci la ea direct(hai mergi cu mine?), nu cred ca ar fi indicat sa faci asa, fa-o sa creada ca esti interesat de ea cat de putin

| Liberty a răspuns:

Intru in vorba cu el, vorbesc mult si deodata deschid subiectul...si sigur daca ii mai spui ceva "de dulce" o sa te intrebe sau daca nu, intreaba-l tu

| blacksnow a răspuns:

Poi eu pur si simplu ma duc la ea si ii zic ca o plac... daca ii place de mine bine de bine daca nuh la revedere.

| Pisiii :x a răspuns:

Cu lipici!