| Delete a întrebat:

Voi fetele va place intrati pe site cu porno sau sa va uitati la filme erotice etc. Dau funda

Răspuns Câştigător
| pinky_8347 a răspuns:

Sincer imi place sa ma uit la filme porno, dar nu prea mult ca sunt si unele faze scarboase:d! Si da, ma uit destul de desbig grin

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Unele da, unele nu. La fel ca si noua, baietilor. Unii da, unii nu. De ce dai funda?straight face De ce te intereseaza?straight face Tine de intimitate proprie.

| mario a răspuns:

Uite unul, gratis si online.www.tube8.com.bafta la frecusi

| shanela a răspuns:

Ce dracu' vedeti la filmele astea cumm barbatii isi bat joc de femei si ele stau...beh v-ati tampit? duceti-va dracul cu totii

| DeeaAndreea92 a răspuns (pentru shanela):

Cand o sa cresti mai mare o sa intelegi! happy

| LiA_1752 a răspuns:

Nuuuuustiu ce va place...si fetelor si baietilor.Eu am privit odata porno si am vomat ce scirbosenie am vazut. Berk!

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Eu dalove struck ma uit zilnic

| IoanaSalvatore a răspuns:

Nici una nici alta rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca si voua baietilor