| pwp a întrebat:

Voi la cati ani v-ati pierdut virginitatea?

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Inca nu...

11 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Inca sunt virgina

| gingasull a răspuns:

Din pacate eu nu am pierdut-o sad nu stiu ce mai astept la varsta mea de 21 anicrying. Cand va veni acea zi, tare imi e teama ca o sa ma intrebe respectiva : Tu ce ai pazit de ai stat atat timp la manuala? Orice ar fi anul acesta trebuie sa o fac happy

| deeeeeeaaa a răspuns:

La o varsta rezonabila zic tongue

| Spufff :x a răspuns:

Inca nuhee hee

| ana_3219 a răspuns:

22. acum am 25. cred ca mi-am inceput viata sexuala la o varsta destul de ok si cu cine trebuia. bft!

| Nata_9789 a răspuns:

Sunt virgina! tongue

| bubulikutza a răspuns:

L-a 18 ani. Asa ar fi normal sa se pierda. Acum am 19. Si mai vad raspunsuri care spun ca inca mai sunt virgini/virgine. Acestora le spun ca trebuie sa si-o piarda la 18 ani sau mai trarziu. Depinde cand esti pregatit si foarte mult cu cine ti-o pierzi. Poateeste vreo unul care face cu toate. Mai intai cunoasteti-l apoi culcati-va cu el. Ma bucur ca am raspus la acesta intrebare. Va pup. Pa!

| uningermik a răspuns:

Pai eu am 17 ani fara 4 luni si inca sunt virgina...

| LayLow a răspuns:

Nu va luati de mine! 12...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu inca sunt virgina dar chiar mi se par aiurea discutiile astea. ca vai de mine am nu stiu sa zicem 20 de ani si sa nu mai fiu, nashhh/pa