| sorina31 a întrebat:

Auziti voi la cati ani va-ti pierdut virginitatea?

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Inca nu mi-am pierdut-o si nici n-am de gand prea curandhappy

| Choco a răspuns:

La 15 ani si 10 luni happy

| saymoon a răspuns:

Am aprape 16 ani si inca nu mi am pierdut o si nici nu am sa mi o pierd curand. Dupa parerea mea nu e un lucru care l faci doar ca e cool si toti prietenii tai au facut o, e un lucru important, in care daca nu e grija se poate lasa cu o sarcina sau vreo boala.Eu personal sunt mandra de mine ca nu am facut o.
.

| Dorinel a răspuns:

14 happy In fine.La baieti e altfel pe cand la fete trebuie sa fi mandra ca mai esti inca virgina(daca mai esti).big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aproape 16 si nu mi-am pierdut-o.Am avut un prieten cu care am vrut so pierd, dar ma bucur ca n-am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziiiiiiiii, de ce sa mi-o pierd? am pus-o bine la pastrare, sus la grinda

| vitalik a răspuns:

Buna, eu am 18 ani si inca nu am pierdut verginitatea... dar asa vrea sa stiu mai mult de verginitatea? cine imi da sfaturi cum si ce?

| ßarbιe a răspuns:

La 12 ani si ceva thinking