| Amalia2305 a întrebat:

La cati ani v-ati pierdut virginitatea? A fost ceva planificat sau spontan?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu planifica. te vei gandi la toate detaliile si vei fi mult prea stresata sa iasa cum ti-ai propus si omiti ceea ce e mai important. sa traiesti momentul.

si ca sa-ti raspund la intrebare. a fost spontan

| Alfonso a răspuns:

La 17 ani, spontan.Planul era peste trei ani, ca sa faca prietena 18, dar iata-ne!laughing

| neutrino a răspuns:

A fost ceva spontan, m-am trezit brusc fara ea.

| Oana92 a răspuns:

Aproape 18, a fost planificat happy

| Hash001 a răspuns:

Carpe diem

| RexCuParuCret a răspuns:

Am avut-o vreodata?

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

La 18. Spontan, fiindca eram de revelion si eram beat (si iubita la fel laughing ).

| Prea_Mult_Vorbesti_1989 a răspuns:

La 15 a fost spontan, intr-o seara de vara eram excitat crunt am furat bani din casa si am plecat la "C***e".