| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce vâ gândiți când auziți că o fată la 22 de ani este virgină și nu a avut nici măcar un sărut?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Fiind in aceeasi situatie, consider ca mi-a fost mai de folos ca am investit timpul in educatie.
Nu pot spune decat "felicitari", ca probabil ai facut si tu acelasi lucru.

41 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Eu ma gândesc ca a avut o tărie mare sa reziste tentațiilor.
Felicitari dacă ești tu.

| RoCkKiD a răspuns:

Ca n-o fi vrut, n-a avut chef, astepta ceva.e problema ei. Daca un on vrea sa faca sex sau sa sarute e relevant pentru absolut nimeni, fiecar e om e liber si face ce vrea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca deseori parerile noastre sunt complet diferite in acest caz sunt intru totul de acord cu raspunsul transmis de @Endoryus

| mihai69 a răspuns:

Păi la ce să mă gândesc? La Zâna Măseluță, la Albă ca Zăpada și alte basme frumoase ale copilăriei.
Cum eu n-am apucat să cunosc vreo fată din asta, nu prea cred că există. Iar dacă există, atunci bravo ei. Dar nu contează la ce mă gândesc eu, ci cum se simte ea.

| Sofer a răspuns:

Speciala pana nu o sa mai fie virgina, fara experienta sexuala. deci next. mai bine una experimentata.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mă gândesc ce probleme o avea, săraca laughing. Ce părinți stricți, religie dubioasă, traume din copilărie, probleme de comunicare etc.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă aș fi vrut eu să creez vreo impresie, aș fi ignorat multe discuții, Morbid laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Să stai într-o căsnicie mizerabilă de frica lui Dzeu laughing. Foarte pozitiv.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vorbește despre caracter aplaudiciul violatorilor laughing. Ce bine că oamenii ca tine n-au cuvânt în viața reală.

| Emma30555 a răspuns:

Cred ca așteaptă băiatul ideal, ca nu are experienta de viata, dar e visătoare, și naiva sper sa fie fericita și sa întâlnească un băiat bun...

| ywar a răspuns:

Eu ma gandesc sa o aduc in zilele noastre. Mi-e dor de o carnitaaa tanaraaa!

| Endoryus a răspuns:

Ori e urata cu spume ori are un caracter infect si nu a putut sa faca pe unu sa o placa.

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

?
De ce excluzi ca s-a concentrat pe altceva si nu a vrut?

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Nu exista asa ceva prietene. Nu imi arata ca degeaba ai varsta aia pe care pretinzi ca o ai.
Un sfat. Daca era adevarat nu mai avea acum intrebarile astea. Cum i-a zis Girl81, o mananca undeva ( si e foarte normal. e om, are nevoi) si daca o facea intentionat (sa ii tina la distanta) nu se mai plangea acum.

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

Mda, eu stiu cazuri, deci nu pot sa te cred.

| ForeverAlone97 a răspuns:

La cum arăți, nu ai cum să mai fi virgină.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La unicorni

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi-a făcut nimic ca s-o urăsc.
A rezistat cam cât tine, de aia o apreciezi, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate, oi fi eu narcisist si de-aia.
Ma gandesc ca o fii mai greu ca tipa. nu tu ai zis ca virginele au vaginul din aur?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As pune o lumânare pentru ea...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

O urasti?
E de apreciat ca a rezistat atat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vaginul de aur nu-ți asigura orgasme...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma face sa cred ca-ti si pasa de orgasmele mele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De alea pe care ți le provoci singur nu, nu-mi pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supadecepa
daca ajuti niste femei dubioase si arati cu degetul dupa niste virgine cu principii arata doar ca ai un caracter infect.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Supadeceapa se zbate în lumea ei mizerabilă. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca ai cam enervat-o de nu te suporta laughing
Neh vrea sa de-a o impresie buna ca persoana, dar nu-i iese cu oricine.

| Endoryus a răspuns (pentru anonim_4396):

Singurul motiv pentru care pretuiesti virginele este pentru esti si tu unul. De nu erai, gandeai ca mine, ceapa si alti mai sus. Nu sunt eu pe aceeasi unde cu hahalera mereu dar are dreptate mai sus.

| anonim_4396 explică (pentru Endoryus):

Poate sau poate nu.
Si nu pretuiesc neaparat virginele, dar nici impotriva/ a ce spune.
Cert e ca religia(moralitatea sau rahaturile care le indruga) are sau mai bine zis avea un impact pozitiv in multe cazuri.Ca familie.Ca frica de Dumnezeu sa divorteze.Desi nu-s o persoana religioasa, De ce crezi ca exista astazi atatea divorturi? Fara pic de religie cam fiecare sunt in interesul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu intelegi exact pe dos sau nu scriu eu in limba romana?

| GirlOnline81 a răspuns:

Nu este o rusine dar nici o mândrie sa fii virgina la 22 de ani, dacă vrei părerea mea sinceră. Pentru tine insa poate fi una dintre ele.

| gogu220 a răspuns:

A cam făcut umbră pământului degeaba, la 22 trebuia să fie măritată și cu un copilaș.

| 90210 a răspuns:

Eu am avut primul sarut si mi-am pierdut virginitatea la 23 de ani. Pentru mine e ceva normal laughing

| CosminCD a răspuns:

I-as spune multe felicitari si as aprecia-o! I-ar face viitorului ei sot un DAR minunat - virginitatea! Darul acesta nu mai este apreciat, ci este aruncat pe cine stie ce emotii nerationale. Si, daca vorbim de sarut, nu este problema! Nu trebuie sa te saruti de la 10 ani pentru a putea sa ai succes in viata. I-as mai spune unei astfel de persoane sa aiba grija dupa cine sau dupa ce isi modeleaza viata. Succes!

| 2EXA a răspuns:

Am avut o prietena ft buna de genul. Era sarita de pe fix si avea o imagine asupra modelului masculin deplasata si eronata. Alta parere nu pot avea .M.am convins.Stai departe de astfel de fete.

| IamJoKeR a răspuns:

Eu momentan nu am gasit fata de cate zici tu Caste, ar fi o deosebită plăcere să o cunosc si nu este nimic rau in asta, poate ea așteaptă persoană potrivita cu care sa aiba primul sarut si cu care sa isi incepe si viata sexuală. Daca vrei putem discuta pe tema asta mai in detaliu. Îți doresc o zi bună și ai grijă de tine ca lumea este foarte rea in ziua de azi. Toate cele bune :*

| DanyDav a răspuns:

Poate ne explici putin de ce nu ai facut sex pana acum!
Toate la timpul lor, asa si cu sexul.

| OctavianSps a răspuns:

Ca este o fata speciala si diferita de tiparul comun, ceea ce ma face sa ii ofer toata admiratia si respectul meu.

| Nyarlathotep a răspuns:

Ma gandesc ca acea fata este ciudata. Pot intelege partea cu virginitatea. Dar partea cu sarutul este cel putin suspecta. O fata care nici macar nu se saruta pana la varsta asta are probleme la mansarda.

| Lule a răspuns:

Durere, mai ales cuvantul virgina imi da fiori reci pe spate...n-am avut o experienta prea placuta la inceput, vaginul meu nu e unul foarte prietenos ( daca pot spune asa) dar macar acum se simte placere big grin
Legat de sarut, nu e pentru mine ( nu mi-a placut nici inainte si nici dupa ce m-am sarutat) asa ca raman la pupicii dragalasi happy