| MisteriuosGirl a întrebat:

Voi la ce varsta ati avut primul iubit? dar primul sarut? eu am 13 ani si inca nu m-am sarutat. credeti ca e anormal? e urgent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o anumita varsta la care sa te saruti...depinde cand esti tu pregatita.Eu de exemplu am avut primul meu sarut in adevaratul sens al cuvantului cu vreo 5 zile inainte sa fac 14 ani.deci nu este o problema.O sa ai destul timp sa te saruti de acum incolo. Sper ca te.am ajutat.Pwp:*

9 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Nu e anormal, gandeste-te ca acel prim sarut trebuie sa fie atribuit une persoane foarte speciale, si sa fie mandra acel baiat ca l-a primit, nu te arunca dintr-o data, nu te grabi, pastreazal pe cei mai imp, si iubirea adv poate sa iti apara in orice clipa in fata ta.

| klaws007 a răspuns:

Primul sărut trebuie sa fie atunci când chiar simți dragostea pentru acea persoana, chiar dacă e la 13 ani, al 15 sau la 19. acum treaba difera de la caz la caz, am întâlnit și fetite mai ușuratice cărora "le place viata", dar dacă tu într`adevăr ții la tine, nu ai sa o faci (ma refer la sărut sau sex)cu primul care iți iese în cale.
Eu am 26 de ani, prietena mea are 24, suntem împreună de doi ani și eu am fost primul bărbat din viata ei sexuala.

| xKitiiii a răspuns:

Nu e deloc anormal...nu pierzi nimic.Ba chiar te sfatuiesc sa o lasi moale cu baietii...nu e c-an povesti cum ar spune alte fete.happy

| CariocaAlba a răspuns:

Nu nu este anormal. Dar depinde de cum arati la acesti 13 ani.winking

| xMikishor a răspuns:

Nu este anormal. Fiecare are parte de primul sarut la timpul lui. Nu conteaza cati ani are. Deci stai linistita. Ai grija cu cine te saruti prima data pentru ca nu o sa-l uiti niciodata. Funda?batting eyelashes

| SuPrAaDoZaaDeViSe a răspuns:

Nu e anormal, te poti saruta la ce varsta vrei.

| Frelix a răspuns:

Buna! eu sunt baiat dar imi pot spune parerea... O persoana se indragosteste de o persoana la momentul sortit(unele persoane mai devreme altele mai tarziu).Nu trebuie sa te simti altfel fata de ceilalti. Poti fi ceva mai indrazneata daca esti chiar asa de nerabdatoaretongue dar sa nu intreci masura!
Esti inca tanara, ai timp sa saruti pe cineva pana la 17-18 ani.

| Bellinda99 a răspuns:

Eu la 12 ani am avut primul sarut si primul iubit.Acuma nu conteaza varsta la care ai primul sarut.Conteaza sa gasesti baiatul potrivit si atunci sa sa intample primul sarut.sunt sigura ca o sa-ti placa primul sarut si no sa-l uiti niciodata.crede-ma asa o fost si la mine. FUNDA?kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat asa estelaughing)