| Marius66666 a întrebat:

Voi prima data nu ati avut mari emotii inainte de a face sex ca si cum ati merge la bataie? Am fost ieri prima data la una si eram plin de adrenalina iar my pennis era strans rau saracul, dupa aia s-a sculat dar nu la maxim, cu prezervativ nu am simtit mare lucru, aproape nimic, la un moment dat mi-a murit cand voiam sa schimb pozitia si chestia e ca nu am ejaculat, nu eram nici pe departe de a ejacula, nu simteam, cred ca din cauza emotiilor, e normal? Oare daca mai experientez asta de cateva ori voi "capata experienta" si nu voi mai avea emotii? Nu radeti de mine

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla, toti baietii patesc asta la inceput de viata sexuala, dar marea majoritate nu recunosc, de rusine.

| Freya1 a răspuns:

Nu esti singurul ce pateste asta.E normal cand esti virgin.
Practic vrei sa faci o impresie buna dar in acelasi timp esti si rusinat si intimidat de postura in care te afli.Nu este usor sa te obisnuiesti cu prezervativul sau cu corpul unei femei de aceia e bine sa "exersezi".
Masturbeazate acasa cu prezervativ spre exemplu ca sa te obisnuiesti, vorbeste cu partenera ta de sex despre ce ti se intampla, gaseste persoana care sa aiba rabdare cu tine si sa te stimuleze, nu te mai gandi ca trebuie sa fi perfect sau ca ea nu e multimita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu avem de ce sa radem, eu prima data când am făcut m-am simțit foarte linistit, deoarece aveam o prietienta cu un an mai mare, cu ceva experiența, am fost sincer cu ea și i-am spus ca sunt virgin, așa ca a decurs totul bine, a acceptat sa fiu mai stângaci, mă înțelegeau intr-un fel și mie mi-a "murit" când am schimbat poziția, parca nu mai aveam chef, eram ceva de genu "da-o dracu și pe asta, ca nu mai am chef", bun deci, e absolut normal, pentru ca te exiti dacă te simți confortabil, iar dacă nu, nu, însă doar cu experiența te vei simți confortabil pe tot parcursul actului și vei putea duce totul la bun sfârșit fără sa mai "moara"/sa nu ejaculezi, caută o fata care sa te înțeleagă, sa fiți sinceri unul cu altul, pentru mai multe detalii, nu ezita sa îmi trimiti un mesaj in privat

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Păcat ca ai fost la una și nu ai făcut cu iubita ta. Sigur trăiai alta experiența dacă acea fata era iubita ta și aveai sentimente puternice fata de ea.

| Ana268086547 a răspuns:

Buna. Primele dați e normal sa nu iasă foarte bine, de fapt ca sa o luam mai pe direct in general primele dați pot fi de coșmar laughing asa ca stai linistit, tuturor li s-a intamplat. Încearcă sa bei ceva alcool inainte (un pahar de vin rosu este perfect) si sa nu te simti obligat sa faci asta daca nu iti e chiar pe plac ideea, gen sa faci sex doar pentru ca ai avut ocazia, nu, o faci doar cand simti. Toate cele bune!