| SuntUnAnonim15 a întrebat:

Voi v-ati săruta cu o fata care a făcut oral fostului ei?

13 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu ma duc acu sa ma pup cu orice traseista.Dar normal ca as saruta o femeie.Intrebarea e, ce te faci cu barbati care au bagat botu? laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu cred ca te-ar interesa prea mult.
Asta ar insemna sa nu te mai saruti cu nici o o fata, cel putin cu majoritatea!
Daca a facut si zice ca nu, bagi mana in foc ca nu?

| RAY a răspuns:

Fostul =se refera la trecut, depinde de ce durata de timp vorbim, fostul poate fi si daca te-ai despartit de el acum 5 minute sau acum 5 luni, in orice caz cine o sa intrebe asa ceva o fata, dar nu uita si de faptul ca si baieti au sarutat alte fete si au facut si sex oral, desi si resiproca e valabila, in concluzie nu vad de ce

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?!? (bine, presupunem că asta nu s-a întâmplat cu doar cinci minute mai-nainte, nu?)

| Drimmero a răspuns:

Intrebarea e, ai de unde sa stii? nu prea ai, decat daca esti direct si fata e sincera.

Stii cum e vorba aia... mai toti i-au pupat pe altii in brisca, fara sa vrea.

| Donsavas a răspuns:

Pielea i se schimba. Dacă n are vreo infecție, stai sa te gândesti ca un obsedat? Nu saruti si tu pe oricine.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca te deranjeaza atata aspectul asta atunci ai o problema care te va impiedica sa ti faci o relatie. Chiar asa de mult conteaza ce a facut in dormitor cu fostul? E absurd. Apoi si una virgina nu poti baga mana in foc ca n a incercat in alte moduri sa obtina satisfactie sexuala cu iubitul...

| Necunoscut112 a răspuns:

De la o anumită vârstă în colo (care devine din ce în ce mai fragedă), toate fetele/femeile practică sexul oral. E o chestie absolut normală şi banală. E aceeaşi chestie ca şi sărutul cu alt tip înaintea ta. Tot o atingere a unei părţi a corpului a altui tip este. Şi se întâmplă prima dată foarte devreme.

| HadesSs a răspuns:

Dar ea te-ar saruta pe tine pentru ca ai dat limbi fostei?

| Mihai1810 a răspuns:

Tu nu prea esti prieten cu apa si sapunul sau de ce intrebi asta?

| anamaria82726 a răspuns:

Doamne ce intrebare...practic nu te poti saruta cu nici o fata fiindca toate au facut asta

| anamaria82726 a răspuns:

Practic nu te poti saruta cu nici o fata fiindca toate au facut asta

| Quassaar a răspuns:

Daca se spală este ca și nouă?