| ShamelessQboy a întrebat:

Cum vi se pare când o fata va săruta după ce v-a facut sex oral si ati ejacult la ea în guriță?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si daca iai facut sex oral si o sarutati ea ce va spune? tie isi este rusine de penisul tau? asa mare scarba e in societatea privind penisul si vaginul dar fara ele nu am fi existat cu toti, isi este rusine de penisul tau? faci dus inainte de sex ca orice om civilizat, cand faci dragoste nu isi este greata de persoana iubita

| ShamelessQboy explică (pentru RAY):

Din contra, dacă ai fi citit un raspuns dat mai sus ai fi inteles ca eu nu am nici o problemă cu asta, am auzit doar niste păreri contra, si eram curios sa aud si parerile altor oameni sinceri!
Eu si iubita suntem chiar "open-minded", adică e mult peste chestiile astea mărunte.

| RAY a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Nu ma m referit la tine man

| relian a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa vii pe aici si sa spui ce ai facut cu iubita ta laughing dar na fiecare cat poate duce sau cat il duce mai bine spus laughing

| ShamelessQboy explică (pentru relian):

Tocmai ca aici esti pe anonim, dacă nu înțelegi rostul acestui site stai si te miri ca.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum ar trebui să ţi se pară? Ar fi culmea ca ei să nu îi fie silă de tine şi să îţi fie ţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi "s-ar parea" ( sad ), cat se poate de normal...ce e gresit in asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca asta e culmea.
Dar ce?! a supt-o altcuiva de ar trebui sa iti fie in nu stiu ce fel?
Aveam pretentii la tine. dupa ce am vazut ce raspunsuri dai pe aici laughing)

| ShamelessQboy explică (pentru anonim_4396):

Mie personal mi se pare un gest normal, am auzit pe cineva cu o parere contra si voiam sa aflu si parerile altora asa in general!

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

E un gest normal. Dar cand mananci mancare fast food cu usturoi si ceapa si iti saruti iubita? Nu ti se pare asta mai scarbos? Asta e diferenta, genul asta de sarut fara inhibiti e doar intre oameni care se iubesc si nu le e scarba unul de celalalt, ori de tipi care su un fetish legat de asta. Vrei sa stii exact cum e? Atunci practica asta cu iubita si ai sa vezi ca nu e asa scarbos. Bafta!

| mirceadinica a răspuns:

Mi se pare laptos

| fddfddfdfdfg a răspuns:

Că mă sărută după ce mi-a făcut oral și am murdărit-o puțin, n-ar fi o problemă, problema devine serioasă și mă pune pe gânduri când mă gândesc *oare la câți le-a mai gustat sămânța până la mine?*