| Rosierosie a întrebat:

E normal sa ma simt jignita daca i-am facut sex oral si el nu ma mai saruta? Desi stiam de la inceput ca doar asta vrea? Sincer il plac atat de mult...dar o sa renunt sa il mai vad

18 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E normal.Ai fi mai fericita daca nu te=ai mai implica sexual cu nimeni deloc pana dupa casatorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand placi un om foarte mult, nu-i faci sex oral, dimpotriva, refuzi cu orice pret sa ais ex cu el, in special oral care-i degradant si injositor, mai ales daca vrei sa-l vezi indragostit de tine.
Imi pare rau, dar acum probabil te considera o "femeie usoara", cu care poate avea sex oral cand vrea el si pe care o poate abandona cand are chef.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| SilentRain a răspuns:

Ii este scârbă de tine, nu te iubește
Ai fost doar o partidă de sex pentru el și atât

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Un sfant fara cusur in puritate al tau iubitel rolling on the floor

| timidu89 a răspuns:

Dezgusta-ta,scarbita, nu doar jignita. De ce ai acceptat sa ii faci daca stiai de la inceput ca doar atat vrea? Trebuia sa il refuzi si nu mai ajungeai in situatia de a te simti jignita. Trebuia sa renunti inainte la el, nu e tarziu nici acum.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Scoțianul?
Pe care îl cunoști doar de câteva zile?
Dar te grăbești, nu glumă... laughing bună fată.

| Goete a răspuns (pentru AndreeaWTS):

De ce, cat este timpul de asteptare pentru fiecare pas?

| AndreeaWTS a răspuns (pentru Goete):

Nu există "fiecare pas".
Sau unii dintre voi, au permanent în cap o "schemă de desfășurare"? laughing Pe pași?
Asta e doar în capul unora dintre voi.
Sau funcționează doar cu jartelele de doi lei. Care își fac meseria și atunci sar direct în problemă.
Că timpul trece repede și banii se fac greu.

| SociopatuI a răspuns:

Data viitoare sa ti-o linga si tu sa nu-l pupi. Sa vedem ce mai zice atunci.

| CravataAlbastra a răspuns:

Te-ai injosit tu singura.ti-a dat la m^ie cum zic ei si next, urmatoarea la rand! Voi nu aveti habar cum vorbesc/gandesc majoritatea barbatilor si fac misto de femeile pe care le prind in plasa.De ce ai vrut sa faci asa ceva? Cel mai scarbos si injositor lucru. Nu te judec, nu mi permit, vreau doar sa inteleg femeile care cad la papucu barbatului sau care sunt orbite dupa unii etc.

| armand69 a răspuns:

E un dobitoc

| PaulCos a răspuns:

Poate ar trebui sa fii bucuroasa pentru experienta caistigata mai mult decat sa te simti jignita. Sigur ca data viitoare vei fi mai atenta in alegerea partenerului. Chiar daca e vorba de o relatie lunga sau o aventura, respectul este esential. Daca ai banuit ca va lipsi respectul, inca de la inceput, atunci tu esti cea care te-ai jignit pe tine insati intrand in aceasta mica aventura. Nu uita asta, pentru data viitoare!

| freesextubelive a răspuns:

Uita-l

| anixxzyc a răspuns:

Probabil doar pentru asta te tine si ca sa nu suferi de sfătuiesc sa te despărți tu singura de el. Cel mai probabil a facut ceva pariu stupid cu prietenii lui.