| karina_5950 a întrebat:

Voi va-ti impaca cu un barbat care prima data i-ti spune franc in fata ca nu te iubeste? Si dupa ce simte ca te pierde iti spune ca tine la tine.Credeti ca merita o a doua sansa un asemenea om?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Eu una nu accept mitocania! Chiar daca nu ma iubeste, trebuie sa mi-o spuna frumos si sa nu ma raneasca. Eu, personal, nu acord o a 2-a sansa in astfel de situatii. Dar eu sunt eu. Dupa mine, un om care macar gandeste ca nu ma iubeste, nu mai prezinta garantie 100%.

4 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

On : merita o sansa.
Off: Fa-ne o favoare si nu mai folosii cratima.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu. Daca avea vreo farama de creier, ocolea delicat subiectul. Asa dovedeste doar ca e prost + nesimtit.

| Claudia_1526 a răspuns:

DA, merita, stii cum e, nu iti dai seama ce ai langa tine pana il pierzi, atunci iti dai seama de adevarata valoare si de adevaratele sentimente. El ti. a demonstrat ca are sentimente pentru tine, pentru ca daca un barbat iti spune ca nu te iubeste si pleaca, e clar, are dreptate dar daca se intoarce atunci e ceva, atunci realizeaza ce a pierdut de fapt. Considera un test ceea prin ce ati trecut voi 2, un test pe care a reusit sa. l obtina cu brio

| CNP a răspuns:

Depinde de tine...totusi cred ca nu merita alta sansa. Ce a zis prima data e destul de serios. Daca a putut sa-ti zica ca nu te iubeste nu cred ca tine asa mult la tine.