| SethEmm a întrebat:

Cine are curaj sa sara de pe empire state building? in afara de king kong big grin big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Eu sar de pe empire state building in cap la tinelaughing)))))))))))
Ce intrebare fainălaughing)

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Orica paraşutist, sky diver sau base jumper...
Dar ce înseamnă "kon"?
Dacă e vorba de gorila King Kong, aceasta nu a sărit, a fost doborâtă de acolo...

| betsy a răspuns:

Eu. Daca imi platesti tu biletul de avion pana acolowinking

| MioaraParalescu a răspuns:

Da! e foarte usor.Sar si imi rup toate matele si toate oasele, si tot corpul1winking
Aaa! si la gta 4 as avea curaj laughing
Nici cu parasita nas sarii straight face
Adica stai! te fac pe tine laughing
(gluma) laughing)

| SethEmm explică:

Ok ti-l platesc cat costa big grin?

| SethEmm explică:

M-am gandit la ceva cum ar fi sa sari de pe empire state buildingcu chilotii in vine si king kong sa sara al doilea si sa te zdrobeasca cand ajungi la sol? big grin n-ar fi culmea?

| MioaraParalescu a răspuns (pentru SethEmm):

Apoi ar fi cava de necrezut laughing
Da daca as mai fi in viata as face blana din King Kong laughing