| RAY a întrebat:

Vorbesc cu o fata de multi ani pe TPU,in acest timp a fost multa comedie neagra,chiar daca la inceput nu voim nimic,in timp am simtit ceva,e o fata vesela,zapazita,comica,cam ne potrivim, dar ea sta cu bunica ei de care are grija, ea ba imi spune ca ar vrea ceva, ba ca nu vrea,nu are incredere in mine, nu vreau sa imi bat joc de ea, ce sa facem?

51 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Știu, eram puțin ironică.
Se putea și mai rău de atât

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestiile astea se definitiveaza la intalniri. Prin mesaje va spuneti vrute si nevrute, in realitate se vede cat de bine va suportati.
Deci, fa cumva sa iesi cu ea cat mai des.

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu e vb de asta

| RAY explică (pentru Mosotti):

Eu nu pot promite nimic, nici măcar mie, am traume psihologice, fug de psihologi ca ma baga în existenialisne, acum ma simt ok cu filozofia lui Albert Camus

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu se poate

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu te accept asa cum ești zăpăcita mea,ești ceea mai sincera fata, chiar prea sincera, dar nu-mi place ca nu te iubești pe tine, nu poți iubi dacă nu te iubești pe tine, sa iți iubești aproapele ca pe tine însăți

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Cat de "nu se poate"?
Am un amic pregatit sa-si cunoasca "iubita" din Filipine, tu ce scuza ai? laughing

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Iubirea vieți lui nu vine in gară să-l aștepte, mno daca ia luat 5 ani să își de-a seama ce vrea

| RAY explică (pentru SilentRain):

Dar nu puteam asta, nici tu

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Numai vrea ea

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tu mai simți CV?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

La fete nu astepti aprobare, mai ales cu cateva luni inainte.
Surprinde-o.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Ar fi cam ciudat sa astepte fata.
Se gasesc ei dupa ce se acomodeaza cu orasul.

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Era bine daca era hotărât, acum ea pleacă din România definitiv

| RAY explică (pentru SilentRain):

Oriunde vei fii eu voi fii cu tine

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Doar emisiunea lui Mircea Radu v-ar mai putea salva.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca nu poti promite nimic, e nasolie, nu poti avea o relatie.

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Daca-ti placea de el, erai si romantica cu el.

| SilentRain a răspuns (pentru Mosotti):

De parcă toată lumea își exprimă sentimentele fix la fel...
Apreciez încercarea ta de-a mă nimeri, da nu ți-a ieșit de data asta
Trebuie să-l sun pe Mircea Radu

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

In general cand cineva place pe cineva, isi cam exprima sentimentele la fel, mai sunt si exceptii dar in general se arata acele sentimente in acelasi fel.
Mircea Radu era un barbat frumos foc acu vreo 20 de ani, nu stiu cati ani aveai in 2001 dar era durere pentru femei.