| bby_3596 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat pe messenger de vreo 2luni. Imi place de el, imi da web in fiecare seara, il intereseaza despre ce vorbim si deja imi place de el. M-a invitat sa mergem in parc sa ne plimbam si deja insista. Nu stiu ce sa-i spun, imi e frica sa nu profite si sa faca altceva... Ce m-ati sfatui sa fac?

Răspuns Câştigător
| *Lyttle.me* a răspuns:

Eu zic sa mai astepti...Sa mai vorbesti cu el. Mai pe scurt sa-i castigi increderea si sa-i scoti la iveala comportamentul. O sa te si vezi cu el atunci cand o sa fi sigura ca el vrea sa va vedeti nu sa profite de tinehappy.

3 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

Cum ar putea sa profite si ce sa iti faca? Daca iti e frica simplu, cheama-l in grupul tau de prieteni de mai multe ori si atunci te vei lamuri ce fel de persoana e si care sunt intentiile lui. Nu spun sa nu ai grija de tine dar cred ca ai cam exagerat cu gandul ca ar profita de tine... E doar parerea mea!

| Silviu591 a răspuns:

Clar ca ai o varsta frageda. daca iti e teama mergi cu tatal tauhee hee` sau cu mama. ii spui sa pastreze o distanta.si daca individul incearca ceva stii ca ai pe cineva care sa te apere.

| AnAiLuI a răspuns:

Pai du-te in parc cu el big grin
sh daca insista sa faceti altceva decat sa stai pe o bank sa vb sau ce vreti voi sa faceti big grin atunci il plesnesti sh pleci fara sa-i zici nimic...
cand ajungi acasa ii lasi ceva pe mess sh dupa aia ii dai ignore si gathahappy
dar daca este un baiat educat si nu se extinde de la subiect e totul okwinking