| anonim_4396 a întrebat:

Voua cum va place sa sarutati: cu ochii inchisi sau deschisi? Mie personal imi place cu ochii inchisi, in acest fel simt ca savurez sarutul, cu ochii deschisi nu ma simt confortabil. Raspundeti si voi si argumentati. tongue

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Cu ochii inchisi desigur.In acest fel ma concentrez mai bine si savurez senzatiile intense din timpul unui sarut pasional.

3 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Eu nu m-am sărutat până acu dar pe tema asta am auzit acum ceva ani la dirigenție o discuție, diriginta spunea că nu îi place să se sărute cu ochii deschiși că îi vine râdă. Mie mi s-a părut amuzantă faza.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Inchisi, evident.

| Romanul86 a răspuns:

Cu ochii deschiși pentru că e interesant să o vezi pe iubita ta cu ochii închiși. Toate femeile cred că stau cu ochii închiși când sărută.