| Sevenup a întrebat:

Hi! Sarutul cu ochii deschisi sau inchisi? De ce?

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Inchisi. Deoarece ochii se inchid de placere, asa ii dai dovada partenerului ca ai parte de satisfactie cind il saruti. Si in plus tie ti-ar place sa deschizi ochii si sa vezi cum cineva se holba la tine cum te saruti? E cam jenant. Funda?

6 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

In viata sunt probleme mai mari decat asta.

| Азбука a răspuns:

Cu ochelari de soare.

| Zmeura_5657 a răspuns:

Si ai vrea sa te holbezi la el in timp ce omu' isi face treaba? Cam weird, don't you think?

| Lina_4442 a răspuns:

consider ca inchisi, fiindca cele mai frumoase momente nu pot fi vazute cu ochii deschisi! cind inchizi ochii simti ceia ce niciodata nu vei simti cu ochii deschisi! incearcale pe ambele si o sa vezi diferenta! Plus la asta eu cred ca persoana care iubeste inchide ochii si care nu sta cu ei deschisi!

| ionelutza_2586 a răspuns:

Depinde de persoana:-d

dar de obicei inchisi pentru ca te saruti cu un baiat de care iti place nu cu primul care iti iese in cale:-d

| costin95 a răspuns:

Inchisi! Cand saruti pe cineva cu ochii inchisi inseamna ca chiar iti place acea persoana! funda?