| BlitzLikeXd a întrebat:

Voua cum vi se par Scene De Dragoste sau Scene de sex? Mi-e imi plac Scene De Dragoste

Răspuns Câştigător
| JohnCena02 a răspuns:

Mi-e imi place branza!

24 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Pai eu cred ca scenele de dragoste sunt mai placute.

| єχcєєℓ a răspuns:

Nu vreau să critic dar "mi-e" se scrie legat.
Și cred că sunt desutl de ok.
batting eyelashes

| h3r a răspuns:

Hello Marius fan Arsenal!

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Da iubita! si noua ne plac scenele de teatru, de concert, alea politice cum ti se par?

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

De căcat sad

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Uh ce apetisanta esti in noaptea asta, ma-nnebunesti! iubita!

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Iubi!

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Hai sa nu mai pierdem si ultimile nopti fierbinti de vara pe aici, iesim? ca prea m-ai incins!

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Te dai la mine?! ( Acum vine o palmă zdravană la care tu trebuie să zici : ce ai? )

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Shht ca pe urma crede Marius ca ne-am despartit si se da el la tine, dar mie nu-mi pasa, stiu ca tu tot pe mine ma iubesti.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Prea târziu, mi-a dat mesaj!

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Shit! Stai linistita ca mai am o casca si pentru tine si fugim cu motorul, nu o sa ne mai gaseasca, pana reuseste el sa citeasca aici, noi suntem departe.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Avem o problemă.
Mi-e frică pe motor. Ce ne facem?

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Furam o masina daca nu ti-e frica si de ele, sau il suportam pe fanul arsenalului, n-avem incotro.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Cred că te părăsesc...

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Esti libera sa faci ce vrei, dar daca te razgandesti, acum caut sa obtin un avion, Ma apuc de filmat scene porno. Ma bag in afaceri.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

laughing Profitabile...
O să mă înșeli acolo?sad

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Niciodata, atat timp cat te iubesc, numai la tine ma gandesc! Dar daca n-ai incredere in mine si imi pui fidelitatea la indoiala, cu parere de rau iti spun ca nu te pot tine cu forta langa mine, daca nu poti veni cu mine, iti urez multa fericire. Poate ne vom revedea in alta viata mai frumoasa.

| h3r a răspuns (pentru Mirke):

Au, a fost din inimă!

| Mirke a răspuns (pentru h3r):

Orice pentru fericirea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normale!

| NuMaContrazice a răspuns:

"Mi-e" se scrie legat!
Daca zicea-i ceva de genul "Mi-e scarba de viermi" atunci se scria cu cratima, altfel se scrie legat!
Invata sa te exprimi ca nu se intelege mai nimic din ce ai intrebat acolo.N-are logica.
Cred ca ai vrut sa scrii:
"Voua ce scene va plac : Scene de dragoste sau scene de sex?
Mie imi plac scenele de dragoste"
Greu parleste romaneste!

| w0nderboy a răspuns:

Ce întrebări tâmpite să moară Franţa.