| anonim_4396 a întrebat:

Voua fetelor V-ar placea sa va combinati si sa fiti impreuna cu baieti mai mici decat voi? (Nu zic mult mai mici maxim 5 ani mai mici). Sau toate vreti sa fie baietii mai mari decat voi? Ce daca sunt mai mici inseamna ca sunt nepriceputi si nu aveti ce discuta cu ei?

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pana acum am avut 3 relatii in care baiatul era mai mic.Nu am planuit asta nicio clipa, dar asa a fost sa fie...hee hee Poate e de vina si firea mea copilaroasa.nu stiu...

Nu regret nimic insa! Vreau dragoste, nu varsta perfecta!

| shtephie a răspuns:

Mi'ar placea ca baiatul sa fie de varsta cu mine sau putin mai mare max cu 3 ani happyin mom de fatahappy

| Aηηy a răspuns:

de ce nu? nu prea conteaza varsta si s-au cam schimbat vremurile, in unele relatii fetele sunt mai mari decat baietii si se ineleg foarte bine.

| Acvila a răspuns:

Nu as putea fii niciodata cu un tip care e mai mic decat mine...
Asta pentru ca o femeie vrea intotdeauna pe cineva pe care se poate sprijini.Si nu cred ca un pustan ar putea sa o faca.In timp ce tu te gandesti cu ce sa platesti urmatoarea factura, el se gandeste ce tricou i-ar sta mai bine pentru club.Hai sa fim seriosi!laughing

| zayidee a răspuns:

Depinde si de varsta ta. pr meu e cu un an si jumatate mai mic, si ne intelegem super bine. mult noroc in alegerea ta.

| evelin_1888 a răspuns:

Daca ar fi sa am un prieten mai mic decat mine ar fi cu maxim un an...imi place in general sa am prieteni de aceiasi varsta cu mine sau mai mari:p

| lilstar a răspuns:

Fostul meu prieten era cu 3 ani mai mic decat mine, e super simpatic dar prea copilstraight face

| steluta_7203 a răspuns:

Nu imi place asa fel de relatie >Am avut asa o experienta cu un baiat mai mic decit mine cu un an. Insa a fost un esec total.

Si cred ca asa o relatie nu poate fi reusita.

pup

| Byushka a răspuns:

thinking eu am fost cu un baiat care era mai mic ca mine cu 3 luni parca. si sincer pe el l-am iubyt si il voi iubi mereu... nu conteaza varsta atunci cand candva iubeste cu adevaratwinking

| ioandreii a răspuns:

Femea se maturizeaza in medie cu doi ani mai repede ca barbatu iar la varsta adolescentei doi ani se cunoasc, iar daca el e cu 5 mai mic ca tine treaba e buna, poti sa-l plimbi de manuta si sa-l scoti la joaca.
tineti cont ca intr-o relatie femeia are nevoie de cineva caruia sa i se incredinteze, cautati pe cineva responsabil si cu intentii bune.

| lawblondy a răspuns:

Pai ceva de genul. mie sincer nu mi-ai place sa fie mai mic.nici macar cu un an...am o pr care are 18 ani si pr ei are 16, si se cam cearta, stiu ca nu e grijuliu cu ea, etc. Asta e parerea mea eu nu m-as incurcahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare.Am avut un prieten mai mic cu 6 ani decat mine.Asadar varsta(desi devenise ca o obsesie pentru mine)nu ar fi fost o problema, deoarece avea multe calitati foarte deosebite fata de alti baieti, care erau mai mari decat mine insa caracterul lor lasa mult de dorit.Singurul defec al lui era(si inca mai este)doar timiditatea(nesiguranta de sine). In rest e ok, are toate calitatile necesare pentru a cuceri cu adevarat o fata.In cazul nostru sa zicem ca soarta ne-a stat impotriva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici mie no mi-ar placea...stiti era sa fac infarct cand am auzit ca iubirea vietzii mele e mai mic decat mine cu 4 luni surprise faza e ca el e si putin mai mic la inaltzime decat mine crying dra nu se vede asa de tare numai ca el e complexat de lucrul asta si mereu regreta ca e mai...scund sad

| deta4ka a răspuns:

Fetele sunt diferite.si aici nu depinde de a ne place cu mai mici sau cu mai mari.aici e cu totul altceva. iata prietenul meu e mai mic ca mine si nu ma supar deloc de asta pentru ca il iubesc asa cum este.