| SadSmiles a întrebat:

Fetelor, va plac baietii mai mari, de aceias varsta sau mai mici decat voi?
de ce?

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mai mari cu un an, doi sau trei decat mine.

| AG a răspuns:

Daca nu e cu minim 3-4 ani mai mare decat mine, nu merge. Pentru ca cei care au aceeasi varsta sunt imaturi. Poate cand o sa trec de 20 de ani nu o sa mai gandesc asa, dar momentan, asta e principul meuhappy

| Seby88 a răspuns (pentru AG):

"Imaturi" nu zău.

| mona a răspuns:

Mai mari pentru ca ii consider un pic mai maturi

| Bylok a răspuns:

Cu un an sau doi mai mari decat mine.

| medgirl a răspuns:

Eu una iau in consideratie varsta si de fiecare data cand ma gandesc la asta, cred ca ar fi perfect ca diferenta dintre mine si el sa fie 2-3 ani,dar nu prea reusesc sa ma includ in aceasta limita,dar totusi prefer sa fie mai mari decat mine,pentru ca sunt mai maturi,mai siguri, mai indrazneti, comparativ cu cele 2 categorii anterioare, bineinteles ca daca plac pe cineva cu adevarat nu mai conteaza atat de mult varsta, e doar asa "printre altele".

| Lolalol a răspuns:

In general fetelor le plac baietii mai mari cu 2-3 ani.Dar mai sunt fete care sunt atrase de baietii mai mici cu un an, doi deoarece sunt mai copilaroase.

| smile20000 a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza ce varsta asre iubitu meu ci doar sa ma iubeasca dar nu prea as vrea sa vad pici de 7 ani care se tine dupa una de 17 ani