| JustStitch a întrebat:

Voua va plac copiii? va doriti baieti sau fete?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

și și, și fată și băiat. Sau 2 băieți și o fată dacă aș avea posibilități să mă descurc cu atâția big grin

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, imi plac foarte mult copii, de aceea am 2 ( baiat si fata).
Ma rog, nu mai sunt demult copii... ca-s adulti in toata firea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am 3, născuți în 74, 78 și 83. Îmi mai doresc 100, dacă mă reîncarnez.

| mihai69 a răspuns:

Nu, că nu-s pedofil!

| DarthNiger a răspuns (pentru mihai69):

Esti pedofil doar daca te gandesti in felul asta, iar din cate se pare tu gandesti, deci esti pedofil clar.

| mihai69 a răspuns (pentru DarthNiger):

Dacă pune întrebarea la capitolul despre SEX, cum să nu fie vorba despre un pedofil?!?
Dacă era vorba numai despre copii în general, trebuia să aleagă topicul / categoria „Familie și relații" sau „Parenting".
Just my two cents...

| DarthNiger a răspuns (pentru mihai69):

Nu ar trebui sa judeci o intrebare dupa categoria ei, ti-a dat deja explicatia de ce a fost pusa in aceasta categorie.

| mihai69 a răspuns (pentru DarthNiger):

Nu am judecat întrebarea, doar am răspuns la ea în conformitate cu categoria unde e postată. Explicația e tardivă, deja dădusem răspunsul care chiar NU e greșit ținând cont de cele de mai sus.
Da' mno... dacă pe voi atât vă duce mintea...

| DarthNiger a răspuns (pentru mihai69):

Cel putin pe mine ma duce mintea indeajuns incat sa nu scriu tot ce imi trece prin cap si sa nu par chiar penibil deci eu zic ca e un plus rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Un baiat si o fata sa fim 2 baieti vs 2 fete rolling on the floor

| Eireann a răspuns:

Nu imi plac. Nu vreau de nici un fel.

| Dalmore a răspuns:

Îmi plac. Nu-i vreau.

| CleanHeart a răspuns:

Da, normal, un baiat si o fetita happy sau 2 fete si un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A spus cineva copii?
https://cdn11.bigcommerce.com/......359240.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu in sensul ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Gemeni,dar n-as putea sa am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| PumpkinDoll a răspuns:

Nu,cel putin acum.

| Vikaa a răspuns:

Da,o fata.

| JustStitch explică:

Am văzut că se răspunde mai mult la categoria asta si de aceea am lăsat întrebarea aici. Îmi cer mi de scuze.

| Delcatty a răspuns:

Da, imi plac copiii!
Nu conteaza, sanatos sau sanatoasa sa fie. Totusi, daca imi dai sa aleg, as alege fata.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Da,eu îmi doresc cu băiețel, tu?