| Florennce a întrebat:

Ce fel de fete vă plac, băieţi? Dar vouă fetelor, ce fel de băieţi preferaţi? Şi pentru ambele categorii: Ce anume doriţi de la persoana respectivă?! happy kissFundăăăă! happy

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi plac fetele inalte, daca au inaltimea mea de 1, 85m mai bine sa fie bunicica si dornica de senzatii tari sau macar sa fie de treaba.

| Castiel a răspuns:

Sa aiba minte si sa nu fie disperata de sex AKA curva^^ (grea alegere nu?sad )

| Castiel a răspuns:

Frumusica slabuta inalta sa nu fie gen piticu porno,sincera,sensibila,buna (cuminte alea alea), sa nu fie curva sa si-o traga cu tot cartieru, si sa fie fata de relatie lungahappy bruneta sau blonda sa nu fie fitoasa/tiganca/neagra>mai ales sa nu fie tziganca

| forever4you a răspuns:

Sa fie putin mai analt ca mine,odata ce este cu mine sa nu se uite dupa toate fetele,sa aiba ochi verzii,parul blond inchis,sa-si faca freza frumoslaughing sa fie dragut,sa nu fie plin de cosuriphbbbbt,sa ma protejeze,sa nu ma schimbe sa ma lase asa cum sunt eu,sa ma iubeasca sa fie dragut,romantic,sensibil,sa-mi de-a cadouri,sa ma alinte,cand vrea ceva si eu nu vreau sau ma mai gandesc sa nu ma bata la cap,sa aiba incredere in mine,sa fiu mereu pe primul loc,sa nu injure,sa se imbrace la moda,sa fie educat,sa nu umble prin cubluri,sa nu fumeze, sa nu bea sa nu se droghezewaiting sa iubeasca natura, sa nu ma controleze si sa nu ma streseze si sa nu-i placa manelele:d

Da stiu un baiat irealhappy

| Timmotey a răspuns:

In 1 rand imi place ca baiatul sa aiba sufletu foarte mare sa incap in el si sa fiu doar a lui si el sa fie doar al meu cel mai important e sa visam in culori aman 2 nu ma uit la aspect cei cara arata bine nu sunt tocmai cei mai buni... un baiat trebuie sa faca toul pentru o fata sper sa gasesc si eu ceea ce caut

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Ce fel de baieti, hmmm, in primul rand trebuie sa existe atractie intre noi. Un baiat ff frumos nu reprezinta nimic pentru mine atata timp cat nu ma atrage, in timp ce unul care nu are trasturi de Brad Pitt poate sa fie chiar alesul. Trebuie sa fim realisti(si fetele si baietii) ca prima data e atractie si conteaza si aspectul. Dupa aceea personalitatea. In cazul meu, baietii amuzanti, isteti si care se respecta au prioritate. Primul lucru la care ma uit la un baiat este corpul. Daca sunt 6 patratele e perfect!winking
Si pentru ca sunt fata, visez si eu la barbatul ideal: inalt, brunet, ochii verzi, putin bronzat si sa poarte costum :X
Atunci cand sunt cu un baiat, conteaza si aspectul fizic, dar cu trecerea timpului e ff important sa ai pasiuni in comun si sa nu diferi foarte mult, trebuie sa fie sincer si sa imi lase si libertate, sa nu fie toata ziua pe capul meu.
Barbatul perfect: trupul lui Cristiano Ronaldo, mintea lui Mircea Badea, inocenta lui Mihai Morar, simtul umorului ca al lui Mihai Bendeac si masina lui Gigi Becalihee hee...winking

| unknownboy a răspuns:

Ce fel de fete? Gusturile nu se discuta.placi si gata. big grin E normal ca nu te poti indragosti de o fata care nu te place dar mai rau e sa fii mintit big grin. Deci sa stie ce vrea .inteligenta.la aspectul fizic nu ma uit prea mult big grin

| sadhna a răspuns:

Pai sincer imi plac baieti care se areanjeaza baieti iubitori buni un pic obrajnici baieti care pot sa aiba grija de mine si cel mai important pentru mine e ca baiatul sa fie bun si iubitor

| ReLoadeD_5364 a răspuns:

Blonda. cu suvite brunete love struck. sa fie respectoasa si draguta si sincera. cam atat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Sincera imi plac baieti putin mai perversi si asa co o freza mai emo...Si imi doresc sa ma iubeasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Pixie.hee hee
@Needyourlove. Inteligenti. Tandrete, perseverenta, ambitie, simt al umorului, intelegere, sustinere psihica (si financiara, de ce nu?), informatii utile si interesante, echilibru.
Ca si aspect. Clasic, daca e blond cu ochii albastri love struck...e bine, daca nu, nu conteaza. Ideea e sa aiba un aspect decent, sa nu imi fie rusine in lume cu el (pai bineinteles, daca e destept va sti cum sa se aranjeze sa nu fie ridicol).

| Ady_5089 a răspuns:

O fata sincera, sa nu fumeze drogheze, sa nu fie inchisa la ten, sa nu aiba un posterior gigantic laughing si sa fie isteata.