| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa nu renuntati la persoana iubita oricat de mult v-ar face sa suferiti? Adica deja urasc ca iubesc si ca m-a facut sa iubesc asa mult

10 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragi elevi, avem in fata noastra un caz cate se poate de special, subiectul se incapataneaza si face pe-al dracului cu subiecta pe care o iubeste dar o si uraste in acelasi timp, acum ne punem intrebarea to be or nu a fi, care pe care iubeste? Parerea mea e ca ar trebuie sa incingeti o mama de bataie iar ala care ramane in picioare da papucii celuilalt, avanatjul calaretului

| Demonull a răspuns:

Yep.dar te dezamageste ea oricum rupand ceea ce ati legat amandoi si practic o sa iti dai seama cat de prost ai fost.

| Vi003 a răspuns:

Intortocheate-s caile Domnului, cine sa le mai dezlege? Macar, stii ce vrei?

| Meow7654678 a răspuns (pentru Vi003):

Sincer,nu.

| Vi003 a răspuns (pentru Meow7654678):

Cred ca tu esti vinovat ca treaba nu merge asa cum ti-ai propus, deoarece nu ti-ai urmat propriile reguli in aceasta prietenie. Sa stii ca si indragosteala se face dupa niste reguli ale tale, asta daca nu vrei sa suferi si sa pierzi rapid ce crezi ca ai castigat pentru mult timp.

| JosePpPp a răspuns:

Da :]]. Din experienta, din toate supararile... faceti o partida de sex salbatic si uitati de tot. :

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Da laughing

| ramonici90 a răspuns:

Da, pentru ca mai sunt la mijloc si obisnuinta si dependenta de persoana respectiva si ai impresia ca orice ti-ar face nu conteaza si altul mai bun ca el nu exista. Trebuie doar sa deschizi ochii si sa constientizezi daca e iubire sau obisnuinta.

| Kitty0 a răspuns:

Sincer DA.Asa eram si eu.Si oricat de mult voiam sa renunt nu reuseam.Am incercat sa plec si departe de acea persoana.dar nu. Si stii? Uneori nu merita sa induri atatea. Dupa un timp mi-am dat seama ce fel de perasoana e si nu merita...Incet-incet o sa vezi ca nu merita. Si sincer acum pe cat de mult l-am iubit pe atat de mult il urasc!