| 100%Diana a întrebat:

Vrea sa cunoasca cineva un baiat de cls a 5-a, scund dar frumos, ochi albastri, par saten, gura frumoasa, timid dar cu vino-ncoace, destept, curat, elegant, dar cateodata naiv?

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Cum zicea Nate in h20...Stati la coada doamnelor laughing

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Nu este un site matrimonial, dar daca doreste cineva sa spuna! Ultima licitatie. Glumesc.

| Silvia a răspuns:

Nu

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
De cand a ajuns TPU site matrimonial? Prieteniile nu se creaza pe Internet, ele se fac in real life. Se gasesc destule tipe carora le plac tipii cu ochi albastri si nu inteleg de ce le cauti tocmai pe net. oh go on

Adda

| ELD a răspuns:

Beey aici nu suntem la matrimoniale. du`ti gagicii in alta parte!

| Antonia19989 a răspuns:

Ai greşit site-ul, domnişoară!