| ZuAgain a întrebat:

Cum vi se pare mai potrivit la un baiat combinatia frizura si ochi
Saten cu ochi caprui
brunet cu ochi caprui
saten cu ochi albastri
brunet cu ochi albastri

13 răspunsuri:
| loricel a răspuns:

Saten cu ochi verzi, dar daca n`ai trecut...saten cu ochi caprui.

| DakotaRoyse a răspuns:

Brunet cu ochi albaştrii big grin

| Ana a răspuns:

Saten sau brunet cu ochi caprui

| fluturas a răspuns:

Brunet cu ochi albastri

| Snaker a răspuns:

Categoric brunet cu ochi albastri:X deoarece parul fiind brunet scoate in evidenta culoarea ochilor albastri:X

| Luv you a răspuns:

Saten cu oki caprui; x

| MDLNA a răspuns:

Brunet cu ochi caprui for sure!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca brunet cu ochi albastrii pentru ca baieti blonzi cu ochi albastrii sunt multi dar brunet mai rar. dar tu sa nu asculti de ce spun altii sau cum te sfatuiesc vezi si tu singur cam ce ti sar potrivi.pentru ca apoi sa nu spui ca nu iti sta bine

| Kasya a răspuns:

Brunet cu ochi albastri.

| Kalle a răspuns:

Nu prea ma interesaza culoarea parului si a ochilor doar frizura... imi plac baieti care o frizura asa in gen justin bieber, nu sunt fana imi place cum canta dar parul ii super

| BeBo a răspuns:

Mie`mi plac toti si aia blonzi cu ochi albastri sau verzi da aia cu och albastri =p~ te da pe spate eu innebunesc cand ii vad silly

mie`mi plac toti si aia cu ochi caprui chiar daca ochi verzi si albastri sunt frumosi toti ochi caprui te dau pe spate

mie chiar imi plac toti da sa`si faca si freza adica sa`si faca creasta

sunt frumoase combinatiile care le-a scriss

winking
kiss

| Petruta2012 a răspuns:

Prefer brunet cu ochi caprui dar merge si saten cu ochi caprui.big grin

| emma21 a răspuns:

Eu ador ochi caprui, mai ales cei inchisi la culoare asa ca spun brunet cu ochi caprui. happy