| justifyme a întrebat:

Vreau ceva sa mearga! ca am incercat multe! cum pot sa-i arat ca-l iubesc?

sa va spun ca imi e o ciuda ca o gramada de baiati imi spun ca ma iubesc dar cel pe care il iubesc nu imi spune!

cum pot sa-i arat ca-l iubesc si sa nu fie asa misterios daca vrea sa-mi spuna?!

vreau ceva sa mearga si sa-l fac sa vada ca-l iubesc, sa faca el primul pas!

va rog mult ajutati-ma! sunt disperata! e cel mai frumos baiat : destept si glumet deci e perfect pentru mine ...va rog mult dau funda la ce merge! pls repede!
Eu vreau sa fiu cu el, si eu sunt timida si mi-e teama sa nu cumva sa ma paraseasca ca pun suflet in relati si ma va distruge ...baietii fac primul pas, nu? asa stiam eu deci ce sa fac? va rog!

Răspuns Câştigător
| Făgăraş a răspuns:

Draga lavy pana va face el primul pas cred ca o sa iesi la pensie! si ai vazut ca guvernu taie pensiile! glumeam! pentru a-i atrage atentia poti sa te comporti mai special cu el: sa te uiti insistent si dulce la el, nu brutal, ca il sperii! sa ii faci ochi dulci, sa il faci sa simta ca e special pentru tine; poti apoi daca vezi ca nu reactioneaza asa, sa ii dai sms sau prin email un mesaj mai special... toate acestea ar trebui sa-i dovdeasca lui ca esti interesata de el! apoi poti sa il inviti la o plimbare si lucruri de genu acesta, in care sa intrti in legatura cu el! daca ii place de tine ar trebuie sa reactioneze pozitiv si sa va cuplati( mai ales ca, cununiile anul acesta sunt gratuite)! insa vreau sa stii un lucru din experienta mea! incearca sa gasesti o modalitate prin care sa ti-l scoti din inima definitiv si irevocabil in caz ca nu te place, NEAPARAT! succes si iarta-ma pentru glumele mele daca au fost nepotrivite!

2 răspunsuri:
| justifyme explică:

Sa va mai zic ceva : el a fost cu o prietena de-a mea dar ea l-a intrebat si el a acceptat si a doua zi i-a dat papucii, acum ea e distrusa ...nu vreau sa ajung ca ea!
si el n-are net nici tel mobil ca eu si el suntem de la sat si nah nu's asa multe posibilitatiwinking dar vreau ceva sa mearga, sa fim impreuna si sa nu sufar ca am suferit destul ...pls happy

| LolLzz a răspuns:

Lavy iti zic eu ca sunt baiat...el nu o sa faca primul pas de asta sa fi sigura si poti sa ii zici direct fara rusine ca daca cumva te refuza dar 98% din baiati ar zice da si daca e unul din cei 2% inseamna ca nu merita deranjul si cauti pe altcineva ca nu cred ca o sa stai doar dupa el daca nu face primul pas