| justifyme a întrebat:

Cum pot sa cuceresc pe un baiat glumet, frumos si destept; cum sa-i arat ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| maria_9426 a răspuns:

Buna
Pai vrei sa-l cuceresti sau sa-i arati ca il iubesti? Sunt 2 lucruri diferite.
Fii si tu glumeata, naturala (asta-i cel mai important, si la propriu si la figurat), apoi daca te place totul va veni de la sine.
Intereseaza-te de ce-i place lui, faceti diferite activitati impreuna. Pa, pa.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fii si tu frumoasa, desteapta, glumeata ca sa il cuceresti.

| Butterfly12 a răspuns:

Prefate (sau fi) interesata de activitatile lui sustinel, si invita-l undevahappy poate si el te place!