| STEFANXxX a întrebat:

Vreau miine sa ma intilnesc cu prietena mea. Dar nu m-am intilnit niciodata sad
. Ce sa fac? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EuSiCuMine a răspuns:

Sa te aranjezi, sa te respectii pe tine insuti. sa nu faci glume proaste, sa nu intri peste frazele ei, sa te simti bine in compania ei, sa o privesti in ochii si sa'i spui ce simti, sa o duci in parc sau undeva unde ii place ei, pe scurt, trebuie sa fii tu insuti iar ea daca simte la fel trebuie sa te placa asa cum esti
Multa bafta :*

2 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Sa dai o tura pe la farmaciewinking

| andrei1111 a răspuns:

Fii calm! si comporta-te normal adica fii tu insati happy