| MANDY_2679 a întrebat:

Vreau niste povesti frumoase de dragoste.Si reale:Xbatting eyelashes

kiss fundita la cele mai deosebitelove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| VIPER a răspuns:

Pf la cine te refereai ca e taran crying

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Adica altii sa scrie si tu sa citesti! Bravo! S-au crezi ca sunt cateva randuri de scris despre iubire.

| ATHOS a răspuns:

Draga mea, eu cred ca de fapt, tu doresti sa traiesti o frumoasa poveste de dragoste!
Iti doresc sa ti se implineasca visul!

| andradat a răspuns:

Bai, nu mai scrieti daca nu vreti.
Deci eu nu zic povestea mea, deoarece daca te uiti la intrebarile mele, ai sa vezi ca eu nu am avut prieten pana acum. Dar pot spune povestea prietenei mele cele mai bune fiindca imi place foarte tare, tot timpu cand mi-o amintesc o pun pe prietena mea sa mi-o rezica si tooot asa.
Deci, ea acum va fi boboaca la facultate si el anul doi, dar sa revenim. El era in clasa 5 cand s-a indragostit de ea, si ea era cu un an mai micuta. In fine, o tot enerva cu mesaje, o suna o stresa, ea ajunsese sa nu il suporte la un moment dat si no, asa a trecut timpu. Ei au mers in mod accidental din clasele mici in fiecare an la mare, deci chiar accidental, ca mergeau cu scoala. Si asa el se indragostea de ea tot mai tare. Ea intretimp a mai fost cu un tip. dar cand a venit vara si s-a dus la mare cu eel. s'au sarutaat si atuncia i s-a pus si ei putin pata pe el. In fine ea cand a intrat la liceu, dupa un an intreg de intalniri in secret cu el si mii de smsuri. s-a combinat pana la urma urmei cu el, lumea se gandea ca nu o sa le tina deloc deoarece la inceput numa ccerturi aveau. dar uite, de atuncia au trecut 3 ani de zile, luna asta se fac 3 ani si o luna. happy

Si bine, ea cand imi povesteste inceputul lor, mi'l zice in cuvintele ei. si mai detaliat. Eu ti'am dat in mare ce este acolo. happy Sper ca ai inteles ceva findca am pus numa "el ea el el el ea ea el " laughing pupici.

| Pedala a răspuns:

Intr-o noapte, am iesit din club cu o domnisoara. Am mers la ea acasa si am inceput sa ne sarutam. Ne-am indreptat infierbantati spre dormitor si ne-am aruncat in patul plin de petale de trandafir. Atunci ea a luat un vibrator si l-a bagat in peezda. Am fwutut-o-n cuur. Care e problema?

funda?

| Cristyn a răspuns:

Da, chiar asa tu vrei sa-ti scrie ti cineva povesti de iubire. Ia vezi la bibliotec ca am auzit ca s-a bagat marfa. big grin

| username_8290 a răspuns:

Parca v-a mancat fata ca v-a cerut straight face doamne nu vreti nu scrieti da nu mai fiti asa rai!

| VIPER a răspuns:

Da ma ii zic eu una tragica. daca fata asa vrea ce aveti voi cu ea?
pai:
totul a inceput intr-o zi cand am incepu scoala si atunci a venit o fata din alt oras in clasa noastra.la inceput numi prea placea dar cu timpu ma itam cu alti ochi la ea siam ajuns sa o lac mult de tot.am incercat sa ma dau pe langa ea sa o fac sa ma placa dar ea nu observa nimic. ea se indragostise de un coleg foarte bun de al meu.cu care m-am certat pentru ea. dar pana la uma se pare ca asa zisul meu coleg(mancalar purecii)mi-a luat si fata si m-a lasat ca cucu in iarba. sper sa nu mai pateasca nimeni la fel.eu am gasit pe altcineva acum dar cred ca o sa iese la fel.mai bine las fetele si imi vad de drum.

| MANDY_2679 explică:

Lol rolling on the floor ce tarani sunt altii laughing