| yna16 a întrebat:

Vreau niste statusuri de la fete cand fostul nu mai vrea sa se impace cu ea... exemplu : Durerea m'a determinat sa'mi dorec sa ma omor! Ceva de genu. Merci

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Lasa gandurile sinucigase, vede-ti in continuare de viata ta, nu e un capat de lume.

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Lol trebuie sa fi obsedata sa iti doresti sa te omorilaughing
da-l dracul de fost.nu mai suferi ca nu merita

| alexandra_5507 a răspuns:

Da doare cand iubesti, dar ce te doare mai tare, mai tare te face.

| yna16 explică:

Mai am dat un exemplu cu statusul ala.nu ma omor eu acumlaughing.in genul ala as vrea.dar daca nu ave'ti si nu stiti lasa'ti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu statusurile e foarte penibila... parerea mea. daca se intampla ceva, nu trebuie sa stie toata lumea ce faci tu, sau ca te-a lasat ala pentru aia. e aiurea rau... happy