| 0771195235 a întrebat:

Am o intrebare ce inseamna daca fostul vrea mereu sa se împace cu mine deși el vorbește cu alte fete etc nu.l inteleg deloc!
Vreau sfaturi!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca tot pe tine te are in suflet si inca nu te-a uitat. Cu celelalte doar si-o trage ca sa se satisfaca, fara sa le si iubeasca. "D

| 0771195235 explică (pentru corbulalbrosu):

Asa mi-a zis si mie doar ca mna?‍♀️băiatul filtrează cu multe...

| darrio2007 a răspuns (pentru 0771195235):

Cred ca si tu ai vrea sa „filtrezi" cu multi daca ti-ai pus aici si numarul de telefon.

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca vrea si cu tine si cu altele arata ca ii place sa fie iubit de mai multe fete.

| Donsavas a răspuns:

Inseamna ca vrea sa te mai folosească putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul doar se distreaza, nu vrea ceva serios. Cand esti cu cineva, esti numai cu persoana aia. Nu ca ma impac cu tine dar merg si la altele cand imi vine de ceva diversitate in pat. fugi de genul asta de persoane, fugi cat te tin picioarele, vei ajunge la necaz. De aceea este fost, locul lui este in trecut, te-a ferit Dumnezeu de o problema.

| Alexandrionelu a răspuns:

Vrea sa ți-o mai tragă de câteva ori, asa ca între foști...

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Te foloseste pentru inca o partida de sex

| SEMIHA a răspuns:

Înseamnă că se joacă cu tine și ar trebui să scapi de el, asta pentru binele tău. Decizia e la tine.

| Genesys2001 a răspuns:

Bună. Numele meu este Genesys. Am să îți povestesc o întâmplare petrecută de-a lungul anilor. Pe parcursul unde eram o simplă liceeană. Acum câteva zile, îmi dăduse fostul meu mesaj, cum că îmi duce dorul;
Apoi, din bunul simț, mi-a cerut scuze, și bine-înțeles că, le-am acceptat indiferent de ce s-a întâmplat. Fiecare om la rândul lui are dreptul la încă o șansă. Fiecare. Într-adevăr, și eu de asemenea îi duceam dorul enorm de când s-a întâmplat ce se întâmplase. Însă, astăzi mi-a dovedit în plină speranță că, este extrem de loial. S-a întâmplat în anul 2018, când avusem 17 ani, și eram atât de naivă pe cât sunt acum. Fusesem cu unul asemănător cu acela pe care îl descrii. Toți, absolut toți îmi spuneau că nu are rost, că mă înșeală. Eu nu i-am ascultat. În acest mod, îmi dădusem seama prea târziu. Și nu mai suportasem relația toxică pe care o avusem cu el. Trebuia să se termine definitiv. Dar după câteva luni devenise alt om, îmi spusese lucruri foarte frumoase. Însă, atât de frumoase încât nu îți vine să le crezi după câte s-au întâmplat. Băiatul acesta, despre care vorbești. Nu știu ce să cred. Nu fă aceeași greșeală pe care am făcut-o eu acum aproximativ 2 ani. A fost o greșeală majoră. Chiar dacă băiatul despre care vorbești, vorbește cu mai multe fete, asta nu înseamnă neapărat că totul depinde de fetele acelea. Dacă el chiar vrea acel ceva cu tine, atunci chiar nu ai de ce să te oprești. Tu știi cel mai bine. Nu-ți pot oferi un sfat mai bun decât acesta. Tu ești cea care poate salva totul. Eu, însă, nu pot afecta nimic. Nu îl controla. Își va da seama și singur dacă chiar te vrea sau nu. Baftă!