| anonim_4396 a întrebat:

Vreau, pana sa vina sarbatorile sa imi fac iubita, dar nu cunosc pe nimeni cu care sa ma pun. Mie imi e greu sa imi creez relatii. Va rog ajutor. Puteti sa imi lasati si idul printr-un mesaj

10 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu de ce radeti, nu este site de matrimoniale, dar nu se stie niciodata ca poate o fata citeste intrebarea asta si ea legatura cu el si daca sunt amandoi din acelasi oras, iese ceva, poate si voi ati fost sau o sa fiti in locul lui, cautand o fata si nu reusiti sa va faceti una fata in fata, pacat de voi, pacat de omenirea asta.

| TheBrainiac a răspuns:

Salut! Ca sa-ti faci o iubita, trebuie sa iesi din casa. Invita-ti vecinii la bere sau suc. Imposibil sa nu cunoasca ei pe cineva cu care sa te imprietenesti.

| IngerG a răspuns (pentru TheBrainiac):

Partea este ca ies aproape in fiecare zi.

| DITO a răspuns:

Agata una de pe simpatie.ro (da la cautare sa vezi ce nasoale sunt la tine in oras happy

| 00x00 a răspuns:

Roagal pe Mos Craciun sa iti aduca o prietena!

| zenit a răspuns:

Majoritatea vreti iubita de sarbatori. De ce pretenas? Voua va bate inima numai de craciun si reveion, eventual paste etc?

| marshy a răspuns (pentru zenit):

laughingrolling on the floor asta crede ca aici au si domeniu de matrimoniale suna si tu la 9595 si iti vor gasi ei jumatatealaughing

| IngerG a răspuns (pentru zenit):

Vaza e ca vreau sa imi fac o iubita, sa fie una stabila si e cam naspa ca imi petrec iar sarbatorile singur. Vreau sa fie ceva romantic.

| zenit a răspuns (pentru IngerG):

Frumos asa, da sfathappy cand vrei sa iti faci o iubita pe site-urile gen asta, nu mai zice ca vrei de sarbatori ca nu da bine.

| alesii a răspuns:

Buna! As vrea sa comentez cv(sa vb cu tine).Am auzit ca nu sti ce sa faci... Tias recomanda sa nu fi pampalau si sa fi liber! Daca nu esti liber degeaba ai iubitastraight faceAtat iti spun ne vedem! Mult noroc!