| kotys a întrebat:

Vreau parerea fetelor. Ce parere aveti despre mine(poza)

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

81? Deci ai 28 de ani? La varsta asta sa pui intrebarea asta pe net, nu demonstreaza decat ca esti un frustrat. Nu mi-o lua in nume de rau, ti-o spun ca de la barbat la barbat.

25 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu bat pana acolo. Esti departe, mic si cu soarele in ochi.

| elena a răspuns:

Arati foarte frumos, daca te referi la peisaj...parerea despre tine...altadata.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa pui intrebarea asta dupa ce te vom cunoaste mai bine.

| Silvia a răspuns:

Sincer, mie nu imi placi.
Adica.in poza arati aproape chel si...nu vad nimic special care sa imi placa la tine...
Sorry!
P. s. Daca te-am dezamagit, imi pare rau...laughing... dar pentru a te orienta pe viitor la cum arata un barbat/baiat "bun", te poti uita la avatarul lui Flav, la baiatul acela cu bluza bej[nu alba, bej!] love struck whistling
Nu ati vazut ce am zis! laughing

auran
| auran a răspuns:

Peisajul este bun... tu, trebuie sa mai cresti...

| lacrimi a răspuns:

Auzi, se poate sa fie un dinte oricat de stralucitor si frumos la suprafata, dar daca te uiti mai atent si mai adanc, e plin de carii si bacterii. Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic!

| lacrimi a răspuns:

@Flav, sau frustrat, sau narcisist, tu alegi, cheia e la tinelaughing!

| BUBULINA a răspuns:

Esti... hmm
mai bine tac

| www a răspuns:

Ce om fara viata estistraight face.

| Elly4all a răspuns:

Dc numai a fetelor?:devil)

| just4fun_8801 a răspuns:

Misca-te din cadru ca strici peisajul
ps.raspuns pe masura intrebarii

| adinescu a răspuns:

Omule semeni cu solcanulaughing

| kotys explică:

Ha, ha ce m-a amuzat parerile voastre.Stati linistiti nu sunt frustrat cum zicea cineva am tot ce imi trebuie... pur si simplu voiam sa vad ce parere au persoanele care NU ma cunosc despre mine, si aici ma refeream la aspect pur si simplu. Oricum mersi tuturor ca vi-ati spus parerea, ceea ce de fapt vi-am cerut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si tu una mai de "prim plan", nu te vad prea bine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu pot să-mi formez o părere despre tine atâta timp cât nu am comunicat, nu am făcut un schimb de idei, opinii, etc.
Îmi ceri imposibilul!
O noapte plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wooow! ce chipes esti...cred ca deja m-am indragostit de tine.problema este ca sunt baiat.ma primesti in viata ta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce barbat bine drooling te bagi la o combinatie cu bunica mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eti frumusel asa tu... dar ai un singur defect...
Iti bate inimasadpacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horror

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinara.Ai o inteligenta slipitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay in umbra si ceri o perere? puneti o poza in care sa fi mai dragut si sa ti se vada fata prostule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pffffffff...ke poza ahhhhhh...ioi da nu vad nimic ca iti bate soarele rolling on the floor laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Esti prezentabil, introvertit, destul de citit. Nu inteleg de ce ai nevoie de parerea celorlalti?! Ca sa fii fericit nu e nevoie ca toti sa te iubesca. Iti doresc numai bine si sa gandesti pozitiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc numai fetele?