| Kajun a întrebat:

Vreau parerea voastră!
Deci ma plimbam prin parc si acolo am dat de o fată, eram asezat pe bancă vizavi de ea. La un moment dat observ că se uita super insistent la mine, am zis na cine știe ce o fi, în capul meu in acel moment era ca poate simte atracție ceva. După in altă zi dau iar de ea, la fel se uita de insistent...mi-am facut curaj si m-am dus la ea si i-am cerut Instagram-ul. Dupa cateva ore i-am scris, mi-a răspuns, dar nu am vorbit prea mult pentru că mi se pare ca e foarte rece si neinteresantă. In schimb am invitat-o să ne vedem, a acceptat din prima. Faza e că nu înțeleg de ce e așa, mai ales ca se uita super insistent, de parcă nu mai avea mult si venea ea la mine, si prin mesaje e fix opus.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si v-ati vazut? Vezi ce zice cand va vedeti. Poate nu-i place sa stea de vorba online. Poate nu de conversatie are ea chef, ci sa fie luata in brate, ca sa zic asa.winking

| darrio2007 a răspuns:

Nu ti-a spus si un preț?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Presie la hormoni. Nu funcționește pe linie, onlain.

| Crackman a răspuns:

Poate mai bine în persoana decât online

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

E nevoie de ceva mai mult decat atat ca sa iti dai seama care e faza cu ea

Acorda timp situatiei si cu siguranta vei vedea ce se intampla de fapt

Succes

| tudorvolcano a răspuns:

Era poate în perioada de ovulație.
După ovulație, femeile devin pliptisite, obosite, demotivate, etc.

Oricum, lasă că e bine că a acceptat să ieșiți.
Poate nu vrea să pară așa interesată pe Instagram ca să nu o compromiți după, să o iei în râs de față cu alții. Sunt și băieți care sunt mai mârlani.

| AndreeaWTS a răspuns:

Cât de ok crezi că e una care stă prin parc pe post de momeală?
Ai grijă în ce te bagi.