| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Vreau sa cuceresc un baiat. Dar nu stiu cum..cu ce metode..sau cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| minolaisabella a răspuns:

Eu una nu cred ca trebuie sa schimbi ceva la tine ca sa cuceresti un baiat! Trebuie sa fi tu exact asa cum esti,nu sa te schimbi nu sa mergi mai nu stiu cum si sa te schimbi ca sa cuceresti pe cineva, daca cineva te place te place asa cum esti fara sa vrea sa schimbe ceva la tine, vorbeste cu el imprieteneste-te cu el, iar daca nu vezi nici un semn de la el ca te place si tu tot insisti, mai sunt si alti baieti.

PS:Nu renunta usor dar nici nu te agata numai de el! Multa bafta iti doresc!

8 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Pai stii...tu ar cam trebui sa stii cum sa-l cuceresti, fiecare baiet cu propriile lui "chestii" care sa il faca sa se simta atras de o fata.
Iti zic "basic"-ul: aranjeaza-te, fi glumeata, indrazneata, incearca sa vorbesti cu el, poate chiar sa-l inviti si pe afara ca nu strica.Vezi tu...ca sa "cuceresti" un baiat trebuie doar sa-i dai de inteles ca-l placi, el o sa observe asta si o sa "te priveasca altfel" ca pana atunci, asta doar daca e interesat.

| Soborigozaur a răspuns:

Fii tu!

Răspuns utilizator avertizat
| RammsteinHH a răspuns:

Daca baiatul te place nu mai trebuie sa-l cuceresti, daca nu te place n-ai ce-i face
Vorbeste cu el si spune-i ca il placi vezi ce zice si combinati-va thinking

| bombonika17 a răspuns:

In primul rand zambete, ochi dulci, cand treci pe langa el mergi si tu mai feminin..si dac vezi ca iti raspunde la toate chestiile astea si iti zambeste si el sau lucruri din astea incepi sa vorbesti cu el lucruri de zi cu zi si dupa aia o sa vezi ca daca te place o te pupe pe obraz sau sa te ia in brate sa te gadile si dupa cred eu ca el ar trebui sa faca primul pas si sa te sarute si dupa aia cred ca te descurci... Sper ca te-am ajutat!

| CatalinahoneyX a răspuns:

Fii tu insati! Eu sunt in aceeasi ipostaza. Atata pot sa iti spun! Fi sigura pe tine si fii cat ma naturala! kiss

| ToniBoai a răspuns:

Fa ce simti atunci cand il vezi happy Lasa inima sa preia controlul asupra coprului tau happy. Lasa-te purtata de iubire ^^

| elaelaboom a răspuns:

Trebuie sa fi cat mai naturala, incearca sa vorbesti cu el, afla ce ii place lui poate aveti cv in comun.