| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat emo? vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| justfreelove a răspuns:

Cu o lama laughing)Glumesc, e foarte usor cum. Ii spui ca ai un iubit care e bi si mai mult ca sigur o sa se arate interesat. Sau ai putea sa ii spui ceva de genu ca ar arata super in fustita ta big grin Scuze, dar nu ma pot abtine. Daca e baiat fi indrazneata, sari pe el sarutal si daca nu incepe sa planga il vrajesti imediat happy

12 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ii tai venele sau tu pe ale tale ca sa il impresionezi laughing

| ionutzul31 a răspuns:

Faci si tu ce face el...sau mai bine spus:"Ce face omul face si maimuta"laughing Te tai si tu, mai plangi oleak...mai pierzi vremea prin cimitir (sau ce dracul faceti voilaughing)

| kaylla a răspuns:

Ca pe orice alt baiat! Incearca sa te bagi in seama cu el, sa vezi ce-i place, sa fii tu insuti si sa-l faci sa te placa pentru ceea ce esti! Succes!

| EuOO a răspuns:

Trebuie să fii cât mai tristă pentru a-l impresiona. Baftă!

| Marghioalaa a răspuns:

Îl ajuti sa se sinucida

| LiviuAlan a răspuns:

Iti bagi un cutit in gat sau te spanzuri...Asta sigur o sa il atraga...Ca Romeo si Julieta.Ups scuze(aia e poveste de dragoste):ca prostul si proasta.laughingSa nu fii jignita, k?

| YuuLyan a răspuns:

Nu stiu...eu zic sa alegi alt tip de baiat... ajtia emo is dusi rau laughing

| YuuLyan a răspuns:

Draga nu ma lasa sa-ti trm mesaj inapoi ca sunt junior laughing)

| YuuLyan a răspuns:

Nu am odno happy

| iulika995 a răspuns:

Te tai cu lama!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-l sa planga. O sa devina dependent de tine LOL

| metalinblood a răspuns:

In primul rand nu lua in seama glumele tampite de mai jos straight face.Ar trebui sa fi tu isuti si sa ii arati ca iti pasa de sentimentele lui si sa il bagi in seama sa vezi cum reactioneaza...cum faci cu orice baiat.Mult succes!