| ŦєтiţaŦăяăNuмє a întrebat:

Vreau sa fac o poza de exemplu la desktop.cum sa o fac daca am laptop si nu am butonul 'PrintScreen'.thinking dau funda big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Butonul print screen este notat cu - [End] PrtScr! Deci trebuie sa-l ai! Si daca ai windows vista & win 7 vezi ca ai in programe Snippingtool! cauta-l in start si face acelasi lucru ->print screen.
bafta!

| Anet a răspuns:

Printscreen pe laptop se face cu combinatia de taste Fn+Prtsc(in mod normal este situat in partea dreapta a tastei F12)tongue

| Tequila a răspuns:

Voi nu va dati seama de categorii?
Categorii > Dragoste si Sex
Vrei sa o faci cu monitorul or somethin' laughing?
Sigur primesc stupid